Szybkie 100 zł premii od BNP Paribas

Kacper Jankowski 4 maja 2020 roku

Szybkie 100 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas!

Szybkie 100 zł premii od BNP Paribas

Szybkie 100 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas!

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 100 zł za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Wystarczy przelać sobie 500 zł i zrobić 4 dowolne transakcję BLIK. 🙂

Uwaga! W puli jest tylko 1000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij 100 zł za założenie darmowego konta!!!


100 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 100 zł za założenie darmowego konta, musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 10.05. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 29.05.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

210 zł za korzystanie z darmowego konta

Premię 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 4 dowolnych transakcji BLIK (dowolne nawet po 1 zł) w maju
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 500 zł na konto w maju  (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 500 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 500 zł na konto.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 19.06. Mamy wtedy czas do 25.06. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca czerwca. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca lipca.

W promocji może wziąć udział tylko 1000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij 100 zł za założenie darmowego konta!!!


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych. 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media