Rekordowe 400 zł do Allegro za kartę mamBONUS BGŻ BNP Paribas

400 zł za kartę kredytową od BGŻ BNP Paribas

Ruszyła niesamowita promocja od banku BGŻ BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy aż 400 zł w formie bonów na zakupy w Allegro.

Uwaga! W puli jest tylko 4000 promocyjnych wniosków. Gdy liczba wniosków zostanie wyczerpana, pojawi się specjalny komunikat na stronie promocji, a dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane. Warto się pospieszyć!

400 zł na zakupy od BGŻ BNP Paribas

Aby mieć możliwość skorzystania z promocji musimy:

  • Być osobą nieposiadającą karty kredytowej BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 18 miesięcy (posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji)
  • Zostawić dane kontaktowe na stronie promocji zaznaczając wszystkie zgody (kwadraciki)

W ciągu kilku dni zadzwoni do nas konsultant i przeprowadzi nas przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Po przyznaniu karty możemy się zabrać za spełnianie warunków promocji, które są bardzo łatwe!

Nagroda w wysokości 400 zł w formie bonów na zakupy w allegro jest podzielona na cztery części. A jakie są warunki? Bon na kwotę 100 zł otrzymamy za wydanie 1000 zł kartą w danym miesiącu. Wyrabiając kartę w lutym, powinniśmy wydać po 1000 zł w marcu, kwietniu, maju oraz czerwcu, za każdy z tych miesięcy otrzymamy po 100 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Nie będą zaliczane np. doładowania wirtualnych portfeli czy płatność za rachunki. Najbezpieczniej będzie płacić normalnie w sklepach lub przez internet za zakupy.

Pamiętaj, pula 4000 wniosków może się szybko skończyć!

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Dodatkowo dostajemy 5 000 punktów mamBONUS, które możemy wymienić na nagrodę. 🙂

Ile kosztuje karta?

Opłaty za kartę kredytową możemy uniknąć wydając minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych. Mastercard Standard – 500 zł, Mastercard Gold – 1000 zł. Natomiast rezygnacja z karty kredytowej przed upływem 6 miesięcy wiąże się z kosztem w wysokości 25 zł.

 

 

 

 

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.