400 zł do Allegro za kartę kredytową od BGŻ BNP Paribas

Kacper Jankowski 7 lutego 2019 roku

Rekordowe 400 zł do Allegro za kartę mamBONUS BGŻ BNP Paribas

400 zł do Allegro za kartę kredytową od BGŻ BNP Paribas

 

Nagroda za darmowe konto osobiste z kartą

Ruszyła niesamowita promocja od banku BGŻ BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy aż 400 zł do Allegro za kartę.

Uwaga! W puli jest tylko 4000 promocyjnych wniosków. Gdy liczba wniosków zostanie wyczerpana, pojawi się specjalny komunikat na stronie promocji, a dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane. Warto się pospieszyć!

400 zł do Allegro za darmowe konto osobiste z kartą od BGŻ BNP Paribas

Aby mieć możliwość skorzystania z promocji i zgarnąć nagrodę darmowe konto osobiste z kartą musimy:

  • Być osobą nieposiadającą karty kredytowej BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 18 miesięcy (posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji)
  • Zostawić dane kontaktowe na stronie promocji zaznaczając wszystkie zgody (kwadraciki)

W ciągu kilku dni zadzwoni do nas konsultant i przeprowadzi nas przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Po przyznaniu karty możemy się zabrać za spełnianie warunków promocji, które są bardzo łatwe!

Nagroda w wysokości 400 zł do Allegro za kartę w formie bonów na zakupy w allegro jest podzielona na cztery części. A jakie są warunki? Bon na kwotę 100 zł otrzymamy za wydanie 1000 zł kartą w danym miesiącu. Wyrabiając kartę w lutym, powinniśmy wydać po 1000 zł w marcu, kwietniu, maju oraz czerwcu, za każdy z tych miesięcy otrzymamy po 100 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Załóż darmowe konto osobiste z kartą!

Nie będą zaliczane np. doładowania wirtualnych portfeli czy płatność za rachunki. Najbezpieczniej będzie płacić normalnie w sklepach lub przez internet za zakupy.

Pamiętaj, pula 4000 wniosków może się szybko skończyć!

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Dodatkowo dostajemy 5 000 punktów mamBONUS, które możemy wymienić na nagrodę. 🙂

Ile kosztuje nas karta?

Oprócz możliwości otrzymania 400 zł do Allegro za kartę Opłaty za kartę kredytową możemy uniknąć wydając minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych. Mastercard Standard – 500 zł, Mastercard Gold – 1000 zł. Natomiast rezygnacja z karty kredytowej przed upływem 6 miesięcy wiąże się z kosztem w wysokości 25 zł. Zapraszam również do zapoznania się z aktualnymi promocjami bankowymi.

 

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media