3000 zł do zdobycia wraz z kontem firmowym

Kacper Jankowski 19 listopada 2020 roku

Nawet 3000 zł do zdobycia wraz z kontem firmowym od Santander Bank Polska

3000 zł do zdobycia wraz z kontem firmowym

Prowadząc działalność gospodarczą masz nawet 3000 zł do zdobycia wraz z kontem firmowym.

1000 zł za założenie konta firmowego w Santander Bank Polska. Premie możemy powiększyć o następne 2000 zł środków do wykorzystania na promocję dzięki współpracy banku z serwisem Sprzedajemy.pl.

Nawet 3000 zł do zdobycia wraz z kontem firmowym

Jeśli chcemy skorzystać z promocji i mieć okazję na nawet 3000 zł do zdobycia wraz z kontem firmowym, musimy być osobą fizyczną posiadającą jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiada konta firmowego w Santander Bank Polska od dnia 31.03.2019..

Posiadanie innych produktów nie wyklucza nas z promocji!

Spełniasz powyższy warunki? Wystarczy, że złożysz na stronie promocji wniosek o Firmowego Konto Godne Polecenia wraz z kartą z wygenerowanego linku.  Dodatkowo, należy wyrazić wymagane zgody. Czas na złożenie wniosku mamy do 18.12.2020 r, a na podpisanie umowy mamy 30 dni od dnia w którym złożyliśmy wniosek.

900 zł z kontem firmowym od Santander

Bank zwróci nam 3% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą dołączoną do konta przez okres pierwszych 6 miesięcy od dnia otwarcia konta. Maksymalna wypłata może sięgnąć 150 zł w danym miesiącu (900 zł w 6 miesięcy). Oznacza to, że wydanie 3750 zł w danym miesiącu daje nam maksymalną kwotę zwrotu.

Uwaga! Aby otrzymać zwrot w danym miesiącu, musimy wykonać w tym miesiącu przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę minimum 200 zł.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto firmowe do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

100 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Dodatkowo możemy zdobyć 100 zł za podpisanie umowy o terminal. Wystarczy, że podpiszemy umowę o akceptacje kart z Elavon Finacial Services poprzez Santander Bank Polska oraz aktywujemy terminal płatniczy najpóźniej do końca 6 miesiąca od przystąpienia w promocji. Premie otrzymamy na nasze konto do końca kolejnego miesiąca.

ZAŁÓŻ KONTO

1000 zł od Sprzedajemy.pl

Promocja ta jest przeznaczona dla nowych oraz starych klientów posiadających konto firmowe, wystarczy, że posiadamy wyrażone zgody marketingowe banku na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny, a następnie wypełnimy formularz dostępny na stronie promocji i zaakceptujemy wszystkie checkboxy.

I to tyle! Serwis Sprzedajemy.pl podaruje nam kod promocyjny o wartości 1000 zł do wykorzystania na promowanie swoich ogłoszeń. Niestety jest jeden warunek do spełnienia, a mianowicie należy, posiadać kod zadziała tylko wtedy gdy posiadamy konto w wersji Pro standardowa (opłata miesięczna to koszt od 29 zł do 99 zł). Dobrą wiadomością jest to, że możemy przetestować za darmo wersje Pro przez 3 miesiące.

Otrzymany kod należy podać w panelu użytkownika Sprzedajemy.pl, a same środki będą wypłacane w 10 transzach po 100 zł co miesiąc (pierwszą wpłatę w panelu użytkownika otrzymamy w ciągu 3 dni od wpisania kodu).

Kolejne 1000 zł na otworzenie sklepu

Tytułową premie również otrzymamy do wykorzystania w serwisie Sprzedajemy.pl za otwarcie wcześniej wspomnianego konta Pro. Wersje Pro wystarczy aktywować na stronie promocji, przypominam, żeby tu również zaakceptować zgody marketingowe i handlowe.

Serwis wyklucza firmy posiadające konto Pro w dniu rozpoczęcia promocji. Przyznanie środków na konto Pro działa na tej zasadzie jak w poprzedniej promocji.

Uwaga! Po 3 darmowych miesiącach korzystania z serwisu Pro będziemy musieli go opłacać, aby zdobywać następne transze premii.

Darmowe konto firmowe

Razem z premią zyskujemy darmowe konto na okres 24 miesięcy.

Na darmowe konto składa się:

  • prowadzenie rachunku
  • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
  • zlecenia stałe
  • polecenia zapłaty
  • wysłanie kodów autoryzacyjnych
  • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
  • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Zapraszam również do zapoznania się aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media