Nawet 1700 zł od Pekao S.A.

Kacper Jankowski 3 lutego 2020 roku

Nawet 1700 zł od Pekao S.A. i 3% na koncie oszczędnościowym

Nawet 1700 zł od Pekao S.A.
Nawet 1700 zł od Pekao S.A. Bank wystartował z nową promocją, gdzie do zgarnięcia mamy 200 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego, a warunki promocji są niezwykle proste. Uwaga! Właśnie ruszył program poleceń w banku Pekao S.A. , za polecanie znajomych możemy zgarnąć dodatkowe 1500 zł !!!

Nawet 1700 zł od Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji i zyskać 200 zł musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 31.12.2019. Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 31.03.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Nawet 1700 zł od Pekao S.A.

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premia w wysokości 200 zł jest podzielona na dwie części, po 100 zł każda. Pierwszą stówkę otrzymamy za:
  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
Oba warunki musimy spełnić w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Przykładowo, jeśli podpisaliśmy umowę w styczniu, to warunki musimy spełnić do końca lutego. Drugą część nagrody otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki pierwszy raz. Pierwszą część nagrody otrzymamy na konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. Drugą część otrzymamy najpóźniej do 31.07.2020 r.

3% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% na pół roku, maksymalnie możemy ulokować na nim 30 000 zł.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Nawet 1700 zł od Pekao S.A.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

Uwaga Dnia 31 stycznia ruszyła promocja dla obecnych i nowych klientów Pekao S.A.. W programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 200 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 200 zł premii, a do końca marca także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1700 zł.  

Darmowe konto od Pekao S.A.

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Podziel się w social media