Nawet 1600 zł od Pekao S.A. z darmowym kontem osobistym

Kacper Jankowski 30 września 2020 roku

Nawet 1600 zł od Pekao S. A. z darmowym kontem osobistym – ostatnie godziny promocji!

Nawet 1600 zł od Pekao S.A. z darmowym kontem osobistym

Zgarnij premię z darmowym kontem osobistym

To ostatnie godziny na zgarnięcie premii od Pekao S. A., z darmowym kontem osobistym zyskamy 100 zł na start i 1500 zł w programie poleceń! Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł z darmowym kontem osobistym, musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019. Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 30.09.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Ostatnie godziny promocji! Zgarnij premię z darmowym kontem osobistym!

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:
  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku
Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli konto założymy w sierpniu to warunki należy spełnić – we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

W programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1600 zł. Prawie każdy nasz znajomy zgodzi się sprawdzić darmowe konto z premią do zgarnięcia. Każdy polecony może skorzystać z całego pakietu promocji. 😉 A ty chwycisz 100 zł nagrody na konto za każdą poleconą osobę, która przeleje sobie na konto minimum 500 zł, zapłaci raz kartą i zaloguje się chociaż raz do aplikacji mobilnej banku (czyli pokrywają się z warunkami premii 100 zł na start, więc na pewno je spełni !).

2% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% na cztery miesiące, maksymalnie możemy ulokować na nim 20 000 zł. Niestety w ostatnim czasie oprocentowania lokat i kont oszczędnościowych spadły przez trzykrotną obniżkę stóp procentowych w Polsce.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Ostatnie godziny promocji! Zgarnij premię z darmowym kontem osobistym!

Darmowe konto od Pekao S.A.

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków! Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media