1100 zł z darmowym kontem

Kacper Jankowski 20 stycznia 2021 roku

Nawet 1100 zł z darmowym kontem od Santander Bank Polska

1100 zł z darmowym kontem

Nawet 1100 zł z darmowym kontem? Santander Bank Polska ruszył z nową promocją, w której do zgarnięcia mamy aż 250 zł za spełnienie banalnych warunków, ale to nie wszystko naszą premię możemy zwiększyć o kolejne 50 zł zakładając konto z kodem poleceń! Dodatkowo bank dorzuca nam 1% zwrotu za rachunki.

Darmowe Konto Jakie Chcę

Skorzystać z promocji mogą osoby będące nowymi klientami banku, czyli pełnoletnia osoba, która nie posiadała rachunku w Santander Bank Polska w okresie od 11.01.2020 r do dnia skorzystania z promocji oraz nie otworzyła konta w żadnej promocji z premią za otwarcie konta organizowanej przez Santander Bank Polska od 01.04.2019 r.

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku na dedykowanej stronie promocji. Przypominam, aby zaakceptować wszystkie zgody marketingowe oraz podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu. Czas na złożenie wniosku mamy do 28.02.2021, natomiast na samo zawarcie umowy do 15.03.2021 r.

WEŹ UDZIAŁ!

250 zł na banalnych warunkach

Po zawarciu umowy i otrzymaniu darmowej karty możemy zabrać się za spełnienie poniższych warunków by odebrać 250 zł premii:

  • wykonanie min. 5 płatności kartą debetową lub płatnością BLIK
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile
  • zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł 

Powyższe warunki powinniśmy spełnić w trzech miesiącach zaczynając od miesiąca w którym otworzyliśmy konto lub zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia konta.

Dla przykładu, jeśli konto złożyliśmy w styczniu to warunki spełniamy w styczniu, lutym i marcu lub w lutym, marcu i kwietniu.

Nagrodę za spełnienie warunków otrzymamy do 31.07.2021 r oczywiście nadal utrzymując zgody marketingowe i EKK.

50 zł za założenie konta z polecenia

Nagrodę możemy łatwo zwiększyć o dodatkowe 50 zł, wystarczy użyć kodu poleceń i wydać kartą tylko 300 zł. więcej o programie poleceń i jego warunkach piszę niżej.

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2019..

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1016195274

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1016195274

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
  • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę we grudniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca stycznia.

Sama nagroda trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiąc, w którym spełniliśmy warunki, Sam program poleceń trwa do 31.01.2021 r.

1% zwrotu za płatności rachunków

Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Kiedy darmowe Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe! O ile zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonamy jedną płatność kartą płatniczą lub BLIKiem (w innym przypadku koszt wynosi 8 zł miesięcznie)

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media