Załóż konto firmowe z premią i zgarnij aż 600 zł

Kacper Jankowski 5 marca 2021 roku

Konto firmowe z premią 600 zł od Millennium Bank

Załóż konto firmowe z premią i zgarnij aż 600 zł

Millennium Bank ruszył z promocją Konto firmowe z premią 600 zł na start dla nowych klientów. Dodatkowo bank dorzuca 24 miesiące prowadzenia konta za darmo!

Promocyjne Konto Mój Biznes

W promocji o 600 zł na start dla nowych klientów firmowych mogą wziąć udział osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i nie są posiadaczami lub nie byli w ciągu ostatniego roku jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Dom Maklerski, Millennium Leasing lub Millennium TFI.

Osoby, które otworzyły Konto 360° od Millennium Bank w promocji z premią na start i je zamknęły są wykluczone z promocji.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że złożymy wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Mój Biznes akceptując również wszystkie zgody marketingowe.  Czas na złożenie wniosku mamy do 30.04.2021 r.

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie 3000 wniosków.

WEŹ UDZIAŁ!

Konto firmowe z premią 600 zł

Co trzeba zrobić, aby 600 zł na start dla nowych klientów?

Nagroda została podzielona na części, pierwszą z nich, czyli 100 zł otrzymamy za samo otwarcie konta.

Kolejne 100 zł premii otrzymamy za spełnienie poniższego warunku w maju, czerwcu i lipcu:

  • wykonanie jednorazowego przelewu do ZUS na min. 250 zł lub wykonanie płatności kartą na min. 250 zł

Następna część również 100 zł bonusu zostanie nam przyznana gdy w powyżej wymienionych miesiącach zapewnimy:

  • wpływ na konto min. 1000 zł (najprościej jest sobie przelać pieniądze z innego konta, które nie jest związane z prowadzoną przez nas działalnością)

Z kolei, aby zyskać ostatnią część tytułowej premii, czyli 300 zł należy zawrzeć w placówce Millennium Bank umowę o najem terminalu płatniczego PayTel. Czas na zawarcie umowy o terminal mamy do 31.07.2021 r gdy już to zrobimy wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie min. 1000 zł z tytułu rozliczenia transakcji płatniczych przez terminal.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Pierwsza część premii zostanie nam przelana na konto do 15.05.2021 r, a kolejne dwie do 30.06.2021 r. Ostania część bonusu zostanie nam wypłacona do 31.08.2021 r.

Sprawdź również inne promocje bankowe 

Darmowe Konto Mój Biznes?

Konto firmowe z premią 600 zł przez pierwsze 24-miesiące jest darmowe dzięki dodatkowej promocji którą dorzuca Millennium Bank. Po okresie 2 lat konto może nadal być darmowe, jeśli zapewnimy min. 1000 zł wpływów zewnętrznych oraz wykonamy min. 1 przelew do ZUS lub US, inaczej opłata za prowadzenie konta to 15 zł miesięcznie.

Jeżeli chodzi o kartę debetową dla Konto Mój Biznes to również jest darmowa pod warunkiem, że wydamy nią łącznie 500 zł w danym miesiącu w innym przypadku opłata za kartę wynosi 7 zł na miesiąc.

Przelewy kosztują 1 zł po tym jak wykorzystamy pakiet 20 darmowych przelewów. 

Dlaczego warto posiadać konto firmowe?

Jeśli posiadasz firmę i nie posiadasz osobnego konta formowego to jest to dużym błędem. Pokrywanie kosztów firmowych z konta osobistego powoduje brak porządku w finansach firmy. Dodatkowo, w przypadku kontroli skarbowej ciężej będzie nam wyjaśnić niektóre nieścisłości. Konto firmowe z premią od Millennium Bank pozwoli nam oddzielić finanse firmowe od prywatnych, a dodatkowo zyskamy 600 zł na start dla nowych klientów.

Czy mogę posiadać więcej niż jedno konto firmowe?

Jako osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą możesz mieć więcej niż jedno konto firmowe. W dłuższej perspektywie czasu lepiej korzystać tylko z jednego rachunku firmowego, ale warto przetestować możliwości i ofertę innych banków niż ten, z którego aktualnie korzystamy. Jest też okazja do zyskania nie małych premii, banki nagradzają nowych klientów firmowych nagrodami pieniężnymi, specjalnymi usługami, czy zwolnieniem z opłat – na ogół konta firmowe są darmowe przy robieniu co miesiąc podstawowych aktywności na rachunku.

Dlaczego bank oferuje konto firmowe z premią w wysokości 600 zł?

Wiele osób jest przekonanych, że nie ma nic za darmo, że bank chce naciągnąć klienta, czy pojawią się ukryte opłaty. Należy zrozumieć podstawową rzecz – bankowi się to bardzo opłaca. Reklama w telewizji i innych mediach kosztuje grube miliony, bank oddając część kosztów klientowi, bardziej zachęci go do założenia darmowego rachunku. Gdy firma posiada kapitał w danym banku, instytucja może nim operować i czerpać zyski, także ma możliwość zaoferowania nowym klientom w późniejszym czasie innych produktów – leasingi, kredyty itp..

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media