Ruszyła rewelacyjna promocja od Citibanku, gdzie za wyrobienie darmowej karty kredytowej zgarniemy smartfon LG K30 Dual Sim. Dodatkowo, warunki promocji są bardzo proste do spełnienia! Sama karta jest DARMOWA! Jego oficjalna wartość to 599 zł (według regulaminu).

Darmowy smartfon LG K30 Dual Sim od Citibanku

Kto może skorzystać z promocji i zgarnąć darmowy smartfon LG K30 Dual Sim:

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

 

Bank określa także minimalne wymogi dotyczące wieku i wynagrodzenia:

Osoba fizyczna:

Działalność gospodarcza:

 

Spełniasz te proste warunki? Zostaje nic innego, jak złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji.

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Zgarnij smartfon LG K30 Dual Sim 

Smartfon LG K30 Dual Sim za przetestowanie darmowej karty

Po otrzymaniu karty spełniamy tylko dwa bardzo proste warunki:

Uwaga! Na spełnienie warunku 2000 zł mamy mnóstwo czasu, bo aż do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę! Jeśli podpiszemy umowę w marcu to na wydanie tylko 2000 zł mamy czas aż do końca czerwca! Zalogowanie się do aplikacji musi nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Ale lepiej spełnić warunki szybciej, wcześniej dostaniemy upragniony smartfon. 🙂  Zgodnie z regulaminem  telefon LG K30 Dual Sim trafi do nas najpóźniej drugiego miesiąca po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki.

Darmowa karta, ale dlaczego RRSO wynosi 10,74%?

Przez wymogi prawne na stronie promocji bank podaje oprocentowanie, które dotyczy sytuacji, gdy nie spłacimy zobowiązania w ciągu 12 miesięcy (RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Promocje możemy przejść bez kosztów! Korzystając mądrze z karty i spłacając zobowiązania w terminie, nie zapłacimy żadnych odsetek! Dodatkowo, bank nie pobiera opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę kredytową. Dostajemy także dodatkowo możliwość korzystania z CitiAlerts w wersji Premium – otrzymujemy wtedy powiadomienia SMS o transakcjach przeprowadzonych naszą kartą kredytową.

ZŁÓŻ WNIOSEK  

Zgarnij smartfon LG K30 Dual Sim!

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz