Dodatkowe 50 zł w programie poleceń od Santander Bank Polska.

Kacper Jankowski 5 maja 2021 roku

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń od Santander Bank Polska.

Santander Bank Polska ruszył z kolejną edycją akcji „Polecam mój bank” w którym osoba polecająca jak i polecona mogą zyskać dodatkowe 50 zł w programie poleceń. Oprócz tego osoba polecona nadal jest dopuszczona do promocji, gdzie do zgarnięcia jest aż 250 zł premii na start.

50 zł za udział w promocji

Do promocji „Polecam mój bank – edycja XI” mogą przystąpić osoby nieposiadające żadnego konta w Santander Bank Polska od 01.05.2020 r. Posiadanie pozostałych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli zaliczasz się do takich osób wystarczy, że złożysz wniosek o konto za pomocą dedykowanego linku promocji. Przy składaniu wniosku trzeba podać kod osoby polecającej gdy nie macie takiego kodu śmiało można wykorzystać nasz kod: 1016195274

Zdobywaj dodatkowe 50 zł w programie poleceń!

Uwaga! Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na wszystkie zgody marketingowe, EKK oraz na otrzymywanie informacji od banku za pomocą kanałów elektronicznych jest to konieczne, abyśmy otrzymali bonus.

Gdy już będziesz posiadaczem darmowego rachunku wraz z kartą musisz wykonać poniższe warunki, aby otrzymać dodatkowe 50 zł w programie poleceń:

  • zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
  • wykonać płatności bezgotówkowe (kartą i płatnością BLIK) na kwotę min. 300 zł

Oba warunki trzeba spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym założyliśmy konto. Nagrodę 50 zł za udział w promocji otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

500 zł polecając Konto Jakie Chcę

Jako polecający możesz otrzymać od banku łącznie 500 zł za polecanie konta, za każdą osobę po 50 zł pamiętając przy tym, aby osoba ta spełniła warunki programu poleceń. Aby polecić konto należy podać swój kod poleceń, który uzyskasz logując się na stronie banku, a następnie wybierając w górnym pasku „program poleceń”. Na dole znajdziemy opcje przystąpienia do programu „Polecam mój bank” akceptujemy regulamin i uzyskujemy kod.  Pamiętaj, aby sprawdzić czy masz zaakceptowane zgody marketingowe oraz EKK.

Darmowe konto od Santander Bank Polska

Dla osób poniżej 26. roku życia prowadzenie konta jest darmowe, karta również gdy co najmniej raz w miesiącu  dokonamy płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem.

Sprawa wygląda podobnie w przypadku osób „starszych”  powyżej 26. roku życia mogą mieć konto i kartę za darmo gdy w miesiącu zapewnią wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonają min. 1 płatność bezgotówkową. Opłata za prowadzenie rachunku wynosi 6 zł, a za kartę- 8 zł.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media