Premia za założenie konta firmowego w Santander Bank Polska

Zgarnij 900 zł za założenie konta firmowego w Santander Bank Polska. Promocyjne konto firmowe już dostępne! Za założenie konta firmowego i aktywnego korzystania z niego bank daje nam aż 900 zł premii w gotówce w formie zwrotów za płatności kartą. Dodatkowo, konto jest całkowicie darmowe przez 2 lata!

900 zł za założenie konta firmowego w Santander

Jeśli chcemy skorzystać z promocji i zgarnąć 900 zł za założenie konta, musimy być osobą fizyczną posiadającą jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiada konta firmowego w Santander Bank Polska od dnia 31.03.2019..

Posiadanie innych produktów nie wyklucza nas z promocji!

Spełniasz powyższe warunki? Wystarczy, że złożysz na stronie promocji wniosek o Firmowego Konto Godne Polecenia wraz z kartą.  Dodatkowo, należy wyrazić następujące zgody: przetwarzanie danych marketingowych przez bank, kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych.

Bank zwróci nam 4% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą dołączoną do konta przez okres pierwszych 6 miesięcy od dnia otwarcia konta. Maksymalna wypłata może sięgnąć 150 zł w danym miesiącu (900 zł w 6 miesięcy). Oznacza to, że wydanie 3750 zł w danym miesiącu daje nam maksymalną kwotę zwrotu.

Uwaga! Aby otrzymać zwrot w danym miesiącu, musimy wykonać w tym miesiącu przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę minimum 200 zł.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto firmowe do 25 dnia miesiąca, który następuje po tym, w którym spełniliśmy warunki.  Jeśli spełnimy warunki w lipcu to zwrot za ten miesiąc dostaniemy do 25 sierpnia.

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 900 zł za założenie konta firmowego w Santander Bank Polska!

Darmowe konto firmowe

Razem z premią zyskujemy darmowe konto na okres 24 miesięcy.

Na darmowe konto składa się:

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Dodaj komentarz