Nawet 730 zł za założenie darmowego konta

Kacper Jankowski 11 września 2019 roku

730 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

Nawet 730 zł za założenie darmowego konta

Ruszyła nowa promocja od Santander Bank Polska, gdzie za założenie darmowego konta i spełnienie bardzo prostych warunków zgarniemy nawet 730 zł premii!

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

Uwaga! To już ostatnie godziny rekordowej promocji Santander Bank Polska!

Dołącz do promocji już teraz!!!!

Konto osobiste z premią

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć premię za założenie darmowego konta musimy być:

 • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 26.08.2018.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć premię za założenie darmowego konta należy:

 • Zarejestrować się na stronie promocji
 • Po rejestracji z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu

Wniosek powinniśmy złożyć do 21.10.2019., a umowę podpisać do 31.10.2019. Na podpisanie umowy mamy 30 dni od daty złożenia wniosku, ale umowa musi zostać podpisana do maksymalnie 31.10.2019.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO 

Zgarnij premię za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska!

200 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

Pierwsza premia w wysokości 200 zł składa się z dwóch części. Tylko za samo płacenie kartą otrzymamy 150 zł w gotówce na konto i 50 zł na zakupy do sklepów Biedronka!

Aby zgarnąć 200 zł należy zapłacić tylko 5 razy kartą na dowolne kwoty nawet po 1 zł .Warunek ten musimy spełnić w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyliśmy kont oraz w następnym. Bank zalicza płatności kartą i płatności BLIK na dowolne kwoty. Wystarczy kupić bułki i 200 zł w kieszeni. 🙂

Jeśli podpiszemy umowę we wrześniu to 5 razy kartą należy zapłacić w październiku i listopadzie.

Organizator promocji powiadomi nas mailowo do 10.01.2020. o zdobyciu przez nas nagrody, następnie mamy 7 dni na uzupełnienie danych do odebrania nagrody (instrukcja w mailu). Gotówkę – 150 zł . otrzymamy na swoje konto do 20.01.2020. , natomiast bon o wartości 50 zł do Biedronki zostanie do nas wysłany poprzez wiadomość SMS. Bon do sklepów Biedronka ma formę kodu, możemy używać go wielokrotnie aż do wyczerpania środków.

 

Uwaga! To już ostatnie godziny rekordowej promocji Santander Bank Polska!

Dołącz do promocji już teraz!!!!

 

 80 zł za założenie darmowego konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający, dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 80 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 80 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.05.2018.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1014817069

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1014817069)

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 80 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę we wrześniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca października. Natomiast nagrodę w wysokości 80 zł otrzymamy miesiąc później.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia jest dostępna dla osób, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska (w polskich złotych) od 01.04.2018.. Dodatkowo musimy mieć wyrażone zgody na elektroniczne kanały kontaktu.

Aby zgarnąć 150 zł należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto (oczywiście po podpisaniu umowy). Złożenie dyspozycji jest bardzo proste, zrobimy to poprzez infolinię oraz bankowość internetową. Dyspozycje należy złożyć w miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o konto!


Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.


Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia na konto. Otrzymamy 50 zł miesięcznie za wpływ, łączna premia to 150 zł, czyli otrzymamy 50 zł miesięcznie za trzy kolejne miesiące. W każdym z tych trzech miesięcy powinniśmy zapłacić po 5 razy kartą (brak limitu, możemy zapłacić 5 razy kartą za chleb na śniadanie). Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunek.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO 

Zgarnij premię za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska!

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 380 zł, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Uwaga! To już ostatnie godziny rekordowej promocji Santander Bank Polska!

Dołącz do promocji już teraz!!!!

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Jeśli mamy poniżej 26 roku życia to wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Jeśli przekraczamy 26 rok życia to wypłacimy pieniądze za darmo z bankomatów własnych oraz poprzez BLIK, ale wypłaty z innych bankomatów będą nas kosztować 5 zł.Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

4 odpowiedzi

  1. Promocja jest podzielona na osobne bloki (osobne promocje). Jeśli nie spełnimy warunków danej części to nie wyklucza to nas z reszty promocji. Można śmiało zgarnąć 200 zł i 80 zł i nie spełniać warunków pozostałych części promocji.

Dodaj komentarz

Podziel się w social media