założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

Kacper Jankowski 21 listopada 2019 roku

730 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

Ruszyła nowa promocja od Santander Bank Polska, gdzie za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków zgarniemy nawet 730 zł premii! W najnowszej Money Manii zyskujemy 200 zł w gotówce, dodatkowo mamy możliwość zgarnąć 80 zł z kodem poleceń, 150 zł za wpływ wynagrodzenia na konto i 300 zł w formie zwrotów za rachunki!

Uwaga! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu!

Uwaga! Ostatnie godziny promocji! !Zgarnij 730 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska KLIKNIJ TUTAJ

Konto osobiste z premią

Aby skorzystać z promocji musimy być:

  • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 20.11.2018.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Aby skorzystać z promocji należy:

Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na ujawnianie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji.  Czemu? Zgoda jest potrzebna, aby Santander Bank Polska mógł poinformować firmę money.pl o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie z wygenerowanego dla nas linku powinniśmy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Wnioski złożone w inny sposób nie biorą udziału w promocji!

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

  • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
  • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
  • Na elektroniczny kanał kontaktu

Wniosek powinniśmy złożyć do 20.12.2019., a umowę podpisać do 10.01.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Uwaga! Ostatnie godziny promocji! ! Zgarnij wysoką premię, aż 730 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska! KLIKNIJ TUTAJ

Wysoka premia, aż 730 zł za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska

Warunki w aktualnej Money Manii są niezwykle proste, więc nikt nie powinien mieć problemu z ich spełnieniem.

Aby zgarnąć 200 zł wystarczy, że:

  • Zapłacimy 3 razy kartą (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie)
  • Przelejemy na swoje konto minimum 1000 zł

I to tyle! Za spełnienie tych dwóch warunków zyskamy 200 zł w gotówce. Warunki należy spełnić do 10.02.2020. Należy pamiętać, że do końca stycznia na stronie promocji musimy uzupełnić numer konta, który założyliśmy (tam zostanie przelana nam premia).

Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy mailowo do 20.03.2020., natomiast 200 zł premii założenie darmowego konta od Santander Bank Polska zostanie nam przelane na konto do 10.04.2020..

 80 zł za założenie konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający, dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 80 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 80 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.05.2018.

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1014817069

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1014817069)

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 80 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w listopadzie to na spełnienie warunków mamy czas do końca grudnia. Natomiast nagrodę w wysokości 80 zł otrzymamy miesiąc później.

Uwaga! Ostatnie godziny promocji! ! Premia za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska! KLIKNIJ TUTAJ

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia jest dostępna dla osób, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska (w polskich złotych) od 01.11.2018.. Dodatkowo musimy mieć wyrażone zgody na elektroniczne kanały kontaktu.

Aby zgarnąć 150 zł należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto (oczywiście po podpisaniu umowy). Złożenie dyspozycji jest bardzo proste, zrobimy to poprzez infolinię oraz bankowość internetową. Dyspozycje należy złożyć w miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o konto, aby zdobyć premie za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska!


Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.


Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia na konto. Otrzymamy 50 zł miesięcznie za wpływ, łączna premia to 150 zł, czyli otrzymamy 50 zł miesięcznie za trzy kolejne miesiące. W każdym z tych trzech miesięcy powinniśmy zapłacić po 5 razy kartą (brak limitu, możemy zapłacić 5 razy kartą za chleb na śniadanie). Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunek.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

 

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 380 zł, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity, łącznie aż 730 zł premii za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska i spełnienie warunków! 🙂

Uwaga! Ostatnie godziny promocji! ! Zgarnij 730 zł premii za założenie darmowego konta od Santander Bank Polska! KLIKNIJ TUTAJ

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Jeśli mamy poniżej 26 roku życia to wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Podziel się w social media