50 zł za założenie konta

Kacper Jankowski 18 stycznia 2021 roku

50 zł za założenie Konta Proste Zasady + 800 zł z programu poleceń

50 zł za założenie konta

Getin Bank ruszył z X edycją programu poleceń dla nowych klientów, którzy mogą zgarnąć 50 zł za założenie konta z czyjegoś polecenia. Dodatkowo bank dorzuca 2% na koncie oszczędnościowym.

50 zł za założenie Konta Proste Zasady

Skorzystać z promocji i otrzymać 50 zł za założenie konta może osoba polecona, która jest nowym klientem, czyli nieposiadająca żadnego konta osobistego w PLN od Getin Banku w czasie od 30.06.2020 r.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble podając kod polecający od osoby posiadającej już konto w Getin Banku. Czas na aktywacje konta mamy do 31.03.2021 r, sam proces via kurier jest jednym z najszybszych na rynku i zajmuje 2-3 dni mimo to lepiej zaplanować założenie konta na kilka dni przed zakończeniem promocji.

Przypominam o tym, aby zaakceptować wszystkie zgody marketingowe.

Warunkami otrzymania 50 zł od banku jest w trzech pierwszych miesiącach od założenia konta zapewnić jednorazowy wpływa min. 1500 zł na nasz rachunek. Wpływ musi pochodzić z innego rachunku lub rachunku firmowego Getin Banku.

Informacja o przyznaniu nagrody nam i osoby polecającej zostanie wysłana poprzez wiadomość wewnętrzną w bankowości internetowej. Następnie mamy czas do 31.08.2021 by wybrać jeden z bonów o wartości 50 zł w formie karty podarunkowej do decathlon.pl lub allegro.pl ostatnią opcją do wyboru jest e-karta prezentowa do empik.com.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

 

80 zł dla osoby polecającej

Aby polecać wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody na marketing i informacje handlowe. Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego  najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej. Przypominam, że osoby polecające, które brały udział w poprzedniej edycji programu poleceń musza wygenerować nowy kod poleceń! Maksymalna liczba ludzi, którym możemy polecić konto to 8 osób.

Dodatkowo 2% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 2% w skali roku – pod warunkiem, że będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Za prowadzenie rachunku nie zapłacimy nic, jeśli wykonamy jedną płatność bezgotówkową lub płatnością BLIK inaczej zapłacimy 8 zł. Osoby w przedziale 18-26 lat mają konto całkowicie za darmo.

Karta debetowa w obu przypadkach jest darmowa, jej wyrobienie również.

Wypłaty z bankomatów Planet Cash oraz wypłaty BLIK są darmowe.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media