Zdobądź 50 zł w programie poleceń od Santander Bank Polska

Kacper Jankowski 15 sierpnia 2020 roku

50 zł w programie poleceń od Santander Bank Polska

Zdobądź 50 zł w programie poleceń od Santander Bank Polska

Santander Bank Polska ruszył z kolejną edycją programu poleceń, gdzie na start jako nowy klient otrzymamy 50 zł w programie poleceń, a polecając konto osobiste znajomym, zyskamy aż 500 zł premii! W aktualnym programie poleceń nastąpiła olbrzymia zmiana, polecony nie otrzyma gotówki, ale 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile, które wymieni na bon do jednego z dostępnych sklepów o wartości 50 zł.

50 zł w programie poleceń

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.07.2019..

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1015911701

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1015911701

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
  • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w sierpniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca września.

Nagroda zostanie przekazana miesiąc później w formie kodu w programie Bezcenne Chwile – znajdziemy go w skrzynce pocztowej bankowości elektronicznej. Kod będziemy mogli wymienić po rejestracji na stronie programu Bezcenne Chwile. Do 28.02.2021 mamy czas na wymianę kodu na 3400 punktów w programie – punkty są ważne 36 miesięcy i wymienimy je na bon o wartości 50 zł.

ZAŁÓŻ KONTO

Zdobądź 50 zł za założenie konta oraz 50 zł w programie poleceń

Dodatkowe 500 zł za polecanie konta

Osoba polecająca, jak i polecona otrzymują po 50 zł w programie poleceń. Każdy może zostać polecającym! Wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej i przystąpić do programu poleceń, zaakceptować regulamin i zaznaczyć takie zgody, jakie są wymagane w przypadku poleconego – marketing i otrzymywanie informacji handlowych,  itd. . Każdy kod jest ważny bez limitu, ale nagroda dla polecającego ma określony limit. Możemy otrzymać maksymalnie nagrodę za 10 poleceń – 500 zł w jednym programie poleceń! (jeden trwa 3-4 miesiące). Późniejsze polecenia nie mają wpływu na wypłatę premii dla naszego znajomego, możemy konto polecić, ale nie otrzymany więcej niż 500 zł, nasz znajomy otrzyma 50 zł. Dodam, że osoba polecona otrzyma oczywiście  bon, który wymieni na punkty – są one warte 50 zł (w formie bonu).

Każdy kod można używać bez limitów (polecamy nasz sprawdzony kod poleceń – 1015911701

Masz wątpliwości? Sprawdź nagrody naszych czytelników!

Zdobądź 50 zł za założenie konta oraz 50 zł w programie poleceń

 

 

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media