50 zł dla uczniów od Santander Bank Polska

scool

Santander Bank Polska wychodzi naprzeciw uczniom – niekoniecznie pełnoletnim. Za założenie Konta Jakie Chcę, bank płaci 50 zł w gotówce.

50 zł za średnią 4.0 od Santander Bank Polska

Warunkami udziału w promocji są:

  • Bycie uczniem szkoły podstawowej lub ponad podstawowej, w wieku od 13 do 20 lat
  • Bycie całkowicie nowym klientem Santander Bank Polska czyli brak jakichkolwiek produktów banku w przeszłości)

Po spełnieniu powyższych warunków możemy założyć Konto Jakie Chce wraz z kartą debetową. Oprócz otwarcia kont, bank wymaga od nas dostępu do bankowości elektronicznej Santander Online, akceptacje zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefoniczną. Również wymagane jest wybranie formy otrzymywania komunikatów od banku poprzez Elektroniczny Kanał Kontaktu.

UWAGA! Jeśli jesteś osobą nieletnia musisz uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w promocji.

Po założeniu konta zostają nam już tylko dwie rzeczy:

Zarejestrowanie się na stronie promocji podając swoje dane osobowe, nazwę szkoły, numer świadectwa oraz średnia ocen (zachowanie nie jest wliczane do średniej ocen końcowo rocznych). Pamiętajmy aby to zrobić przed końcem pierwszego miesiąca następującego po otwarciu konta.

Naszym drugim zadaniem jest minimum jedna płatność kodem BLIK w sklepach internetowych czy też stacjonarnych, również do końca miesiąca następującego, po miesiącu od otworzenia konta.

Osoby, które spełnią oba powyższe warunki zgarną 50 złotych.

 

Ile zapłacę za Konto Jakie Chcę?

Nie ważne czy korzystamy z konta, czy też nie – nic nie płacimy za jego prowadzenie. Dodatkowo posiadacze konta mogą za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych, całkowicie za darmo i bez limitu.

Jeśli za konto nic nie płacimy, to sprawy inaczej się mają w stosunku do karty debetowej. Zakładając konto od razu zamawiamy do niego kartę debetową. W zależności od wybranego wariantu możemy płacić 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i nie możemy być z niej zwolnieni, natomiast przy drugi – zwolnienie z opłat następuje po minimum 5 płatnościach karta.

Dodatkowo jeżeli nie ukończyliśmy 26 roku życie, wszelkie wypłaty z bankomatów w całym kraju są zupełnie darmowe. Sprawa jednak inaczej ma się za granicą, możemy zapłacić 5 złotych za każdą transakcję – chyba że wypłat dokonujemy w urządzeniach własnych banku. Nie zapominajmy, że mamy te z do wyboru całkowicie darmowego BLIKa.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.