400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Kacper Jankowski 16 listopada 2019 roku

400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja, gdzie możemy zgarnąć aż 400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)!

Uwaga! W puli jest tylko 4500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać i zdobyć 400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 08.12. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 20.12.2019 – (umowę podpiszemy przez SMS !)

400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Pierwszą nagrodę otrzymamy za samo założenie konta i 3 płatności kartą (nawet po 1 zł), nagrodę w wysokości 100 zł. Warunki muszą zostać spełnione już w grudniu.

  • 100 zł za wykonanie płatności kartą na minimum 300 zł (jedna kub wiele, tak aby suma płatności wynosiła minimum 300 zł) w styczniu
  • 100 zł za wykonanie płatności kartą na minimum 300 zł i zapewnienie wpływu na łączną kwotę minimum 1000 zł w lutym
  • 100 zł za wykonanie płatności kartą na minimum 300 zł i zapewnienie wpływu na łączną kwotę minimum 1000 zł, i wykonanie minimum 5 przelewów (nawet po 1 zł) w marcu

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Informacje o pierwszej nagrodzie otrzymamy mailowo do 20.01., mamy wtedy czas do 26.01. na uzupełnienie danych do odebrania nagrody (instrukcja w mailu). Pierwsza stówka wpłynie na nasze konto do końca stycznia. Kolejne nagrody otrzymany do końca kolejnych miesięcy, po których spełniliśmy warunki, czyli łącznie 400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas.

W promocji może wziąć udział tylko 4500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!

Promocja ma charakter schodkowy, jeśli nie spełnimy warunków jednej premii to nie otrzymamy również nagród z kolejnych etapów.


ZAŁÓŻ KONTO

400 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media