Kacper Jankowski 19 listopada 2020 roku

400 zł premii od Alior Banku

Alior Bank zorganizował V edycje promocji „z nami lepiej”, w której do zgarnięcia mamy 400 zł. Nagroda jest podzielona na dwie części, 300 zł otrzymamy w gotówce, a 100 zł w wymiennych punktach w programie Bezcenne Chwilę. Dodatkowo! Bank dorzuca nam 1% moneybacku czy 1% na koncie oszczędnościowym.

Uwaga! Konto można założyć całkowicie online! Bank daje nam możliwość założenia konta aż na kilka sposobów!

Premia z kontem osobistym

Jeśli chcemy skorzystać z promocji to wystarczy być nowym klientem banku, który nie posiadał żadnego rachunku osobistego oraz Karty Kibica Alior Banku w okresie ostatnich dwóch lat lub konta w T-Mobile Usługi Bankowe od także od dwóch lat.

Poniżej fragment regulaminu:

„Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.”

Według powyższej definicji odpadają też osoby, które w ostatnim czasie złożyły wniosek o konto, ale go nie dokończyły.

Jeśli spełniamy warunki wystarczy złożyć wniosek o konto wraz z kartą, mamy na to czas do 31.12.2020. , umowę powinniśmy podpisać do 30 dni od dnia złożenia wniosku.

ZAŁÓŻ KONTO

Załóż darmowe konto  i zgarnij 400 zł

300 zł od Alior Banku!

Sama premia z czego

Pozostała część w wysokości 200 zł została podzielona na osiem części po 25 zł, każdą część otrzymamy za spełnienie banalnych warunków w danym miesiącu.

 • Wykonanie minimum 3 płatności kartą(nawet po 1 zł)
 • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku
 • Zapewnienie wpływu na konto na minimum 1500 zł (najłatwiej zrobić sobie przelew z naszego konta w innym banku)

Warunki spełniamy dopiero od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Nagroda za dany miesiąc zostanie przekazana miesiąca następnego.Łącznie możemy zdobyć 120 zł w 12 premiach po 10 zł.

Wpływ muszą oczywiście pochodzić z innych kont bankowych oraz przelewy z Alior Banku, które posiadaczem rachunku nie jesteś Ty. Najlepiej jest przelać sobie środki z konta w innym banku.

Druga część nagrody również jest podzielona na mniejsze. Warunki są tu podobne, za ich wypełnienie będziemy zgarniać po 15 zł w 12 premiach. Poniżej warunki, które musimy spełnić w każdym miesiącu:

 • spełnić poprzednie warunki
 • posiadać produkt kredytowy, na którym nie ma przedterminowego zadłużenia, produktem kredytowym jest karta kredytowa, limit odnawialny w rachunku lub „standardową” pożyczkę oraz kredyt.
 • Dodatkowe 100 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

  Oprócz premii 300 zł zyskać możemy  dodatkowe 100 zł! Za rejestrację swojej karty Mastercard z Alior Banku  w bankowości elektronicznej lub stronie programu, a potem wykonanie 5 płatności kartą zgarniemy 6800 punktów, które wymienimy na voucher o wartości 100 zł do różnych sklepów.

  Transakcje kartą musimy wykonać w ciągu 30 dni od daty rejestracji karty w programie. Punkty otrzymamy w ciągu 15 dni po wykonaniu warunku,promocja trwa do wyczerpania puli 7179 osób.

Kolejna Korzyść

Oprócz 300 zł premii zyskujemy korzyści dołączone do konta osobistego. Dwie z nich możemy aktywować za darmo, a za każdą kolejną zapłacimy 3,50 zł miesięcznie.

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • program Mastercard Priceless Specials
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym – Uwaga! Przez obniżki stóp procentowych oprocentowanie spada do 1% od 1 lipca.
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Wybierając korzyść – zwroty za płatności telefonem, możemy zgarnąć co miesiąc 20 zł (240 zł rocznie)! Należy dodać, że jest to korzyść stała, 2 lata to już dodatkowe 480 zł … a 3 lata to już 720 zł!

Dość korzystna opcja. 🙂

ZAŁÓŻ KONTO

Załóż darmowe konto

 

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem jeśli zapewnimy wpływ 1500 zł na konto (inaczej 10 zł). Najprościej przelać sobie 1500 zł z naszego konta w innym banku. Bezwarunkowo darmowego konto jest natomiast dla osób do 26 roku życia, oni nie muszą zapewniać wpływów.

Jeśli chodzi o kartę to jest darmowa jeśli wydamy nią łącznie 300 zł w ciągu miesiąca (inaczej 5 zł opłaty). Wypłaty z bankomatów własnych są darmowe (inne opłata 2,50 zł).

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media