400 zł do sklepu morele.net za wyrobienie karty mamBONUS od BNP Paribas

Zgarnij 400 zł do sklepu morele.net z kartą kredytową mamBONUS BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja BNP Paribas, w której za wyrobienie karty kredytowej możemy zgarnąć 400 zł do sklepu morele.net.

400 zł na zakupy z BNP Paribas

Aby mieć możliwość skorzystania z promocji musimy:

  • Być osobą nieposiadającą karty kredytowej BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 18 miesięcy (posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji)
  • Zostawić dane kontaktowe na stronie promocji zaznaczając wszystkie zgody (kwadraciki)

W ciągu kilku dni zadzwoni do nas konsultant i przeprowadzi nas przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Po przyznaniu karty możemy się zabrać za spełnianie warunków promocji, które są bardzo łatwe!

Nagroda w wysokości 400 zł w formie bonów do morele.net jest podzielona na cztery części. A jakie są warunki? Bon na kwotę 100 zł otrzymamy za wydanie 1000 zł kartą w danym miesiącu. Wyrabiając kartę w kwietniu, powinniśmy wydać po 1000 zł w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu, za każdy z tych miesięcy otrzymamy po 100 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Nie będą zaliczane np. doładowania wirtualnych portfeli czy płatność za rachunki. Najbezpieczniej będzie płacić normalnie w sklepach lub przez internet za zakupy.

Pamiętaj, pula 4000 wniosków może się szybko skończyć!

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Dodatkowo dostajemy 5 000 punktów mamBONUS, które możemy wymienić na nagrodę. 🙂

Ile kosztuje karta?

Opłaty za kartę kredytową możemy uniknąć wydając minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych. Mastercard Standard – 500 zł, Mastercard Gold – 1000 zł.  W przeciwnym razie, opłata za kartę wynosi 72 zł rocznie. Natomiast rezygnacja z karty kredytowej przed upływem 6 miesięcy wiąże się z kosztem w wysokości 25 zł.

 

 

 

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.