Menu Zamknij

400 zł do Allegro za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

400 zł do Allegro za wyrobienie karty kredytowej, spełnij proste warunki i zyskaj 400 zł z darmową kartą kredytową od Citibanku

Ruszyła rewelacyjna promocja od Citibanku, gdzie za wyrobienie darmowej karty kredytowej zgarniemy 400 zł na zakupy w Allegro. Dodatkowo, warunki promocji są bardzo proste do spełnienia! Sama karta jest DARMOWA!

400 zł do Allegro za kartę kredytową

Kto może skorzystać z promocji:

  • Osoba, która nie posiada karty kredytowej Citibanku od 01.01.2017.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

 

Bank określa także minimalne wymogi dotyczące wieku i wynagrodzenia:

Osoba fizyczna:

  • Minimum 18 lat i dochód netto – minimum 1200 zł miesięcznie

Działalność gospodarcza:

  • Wiek minimum 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona minimum 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł miesięcznie

 

Spełniasz te proste warunki? Zostaje nic innego, jak złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji. (mamy na to czas do 31.07.2019.)

ZŁÓŻ WNIOSEK

Łatwe 400 zł od Citibanku

Po otrzymaniu karty spełniamy tylko dwa bardzo proste warunki:

  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku
  • Wydanie kartą 1500 zł (w sklepach za zakupy lub internetowo)

Uwaga! Na spełnienie warunków mamy mnóstwo czasu, bo aż do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę! Jeśli podpiszemy umowę w kwietniu to na wydanie tylko 1500 zł i aktywowanie aplikacji mobilnej mamy czas aż do końca lipca!

Ale lepiej spełnić warunki szybciej, wcześniej dostaniemy upragnione 400 zł na zakupy. 🙂 Informacje o nagrodzie otrzymamy w wiadomości w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki promocji. Bank w okresie do 60 dni wyśle nam bon o wartości 400 zł na zakupy w Allegro, 60 dni jest to maksymalny czas, w poprzednich promocjach wydawanie nagród było znacznie krótsze.

Darmowa karta, ale dlaczego RRSO wynosi 10,74%?

Przez wymogi prawne na stronie promocji bank podaje oprocentowanie, które dotyczy sytuacji, gdy nie spłacimy zobowiązania w ciągu 12 miesięcy (RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Promocje możemy przejść bez kosztów! Korzystając mądrze z karty i spłacając zobowiązania w terminie, nie zapłacimy żadnych odsetek! Dodatkowo, bank nie pobiera opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę kredytową. Dostajemy także dodatkowo możliwość korzystania z CitiAlerts w wersji Premium – otrzymujemy wtedy powiadomienia SMS o transakcjach przeprowadzonych naszą kartą kredytową.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Opublikowany wAktualne promocje bankowe, Karty kredytowe, Promocje bankowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *