Spełnij proste waruni w BNP Paribas i zgarnij nawet 300zł za założenie konta. Sprawdź także inne promocje bankowe na Sukcesywnym!

Kacper Jankowski 12 lipca 2019 roku

350 zł za założenie konta od BNP Paribas

Spełnij proste waruni w BNP Paribas i zgarnij nawet 300zł za założenie konta. Sprawdź także inne promocje bankowe na Sukcesywnym!

Czeka na Ciebie premia w gotówce od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 350 zł za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

BNP Paribas wprowadził opcję podpisywania umowy poprzez SMS, umowę możemy zawrzeć w dosłownie chwilę nie ruszająć się z domu.

Uwaga! W puli jest tylko 2500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

 350 zł za założenie konta od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 350 zł za założenie konta musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na eŚwiat) do 28.07. z wygenerowanego dla nas linku)
  • Podpiszemy umowę o konto do 04.08.2019.

ZAŁÓŻ KONTO 

Premia w gotówce! Zgarnij 350 zł za założenie darmowego konta!

Premia w gotówce! 350 zł za założenie konta!

Jak łatwo zgarnąć 350 zł za założenie konta?

Premia od banku jest podzielona na dwie nagrody: 200 zł i 150 zł.

Premię 200 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie 3 zwykłych przelewów w sierpniu i wrześniu
  • Dokonanie płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł w sierpniu i wrześniu

Drugą nagrodę w wysokości 150 zł w gotówce otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w październiku i listopadzie.

Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy mailowo do 20.10.2019. , mamy wtedy 5 dni na uzupełnienie danych do odebrania nagrody (instrukcja w mailu). Nagroda wpłynie na konto do 31.10.2019. Druga nagroda wpłynie na konto do 20.12.2019.

Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!


ZAŁÓŻ KONTO

Premia w gotówce! Zgarnij 350 zł za założenie konta !

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (Otwartą na eŚwiat) ,6 złotych miesięcznie. Posiadanie karty jest wymagane do dnia przekazania nagrody. Karta daje nam darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo otrzymujemy ubezpieczenie ,,CYBER Pomoc,,.Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Podziel się w social media