350 zł za założenie konta od BNP Paribas

Załóż konto osobiste w BNP Paribas i spełnij proste warunki. Zgarnij nawet 300 zł dodatkowej premii w gotówce. Sprawdź także inne promocje bankowe na Sukcesywnym!

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 350 zł w gotówce za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

BNP Paribas wprowadził opcję podpisywania umowy poprzez SMS, umowę możemy zawrzeć w dosłownie chwilę nie ruszająć się z domu.

Uwaga! W puli jest tylko 2500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na eŚwiat) do 28.07. z wygenerowanego dla nas linku)
  • Podpiszemy umowę o konto do 04.08.2019.

ZAŁÓŻ KONTO

350 zł w gotówce za korzystanie z konta

Jak zgarnąć 350 zł łatwej premii?

Premia od banku jest podzielona na dwie nagrody: 200 zł i 150 zł.

Premię 200 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie 3 zwykłych przelewów w sierpniu i wrześniu
  • Dokonanie płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł w sierpniu i wrześniu

Drugą nagrodę w wysokości 150 zł w gotówce otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w październiku i listopadzie.

Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy mailowo do 20.10.2019. , mamy wtedy 5 dni na uzupełnienie danych do odebrania nagrody (instrukcja w mailu). Nagroda wpłynie na konto do 31.10.2019. Druga nagroda wpłynie na konto do 20.12.2019.

Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!


ZAŁÓŻ KONTO

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (Otwartą na eŚwiat) ,6 złotych miesięcznie. Posiadanie karty jest wymagane do dnia przekazania nagrody. Karta daje nam darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo otrzymujemy ubezpieczenie ,,CYBER Pomoc,,.Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Toma.
Toma.
1 rok temu

Czy umowa musi być podpisana w domu,albo ustala się miejsce dostawy kuriera?

Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.