350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Kacper Jankowski 13 listopada 2019 roku

350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja w której do zdobycia mamy 350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! Promocja BNP Paribas jest aktualnie najlepszą na rynku, 350 zł zyskujemy za spełnienie rekordowo prostych warunków!

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

 


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji w której do zdobycia 350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas  musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 26.11. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 02.12.2019 – (umowę podpiszemy przez SMS !)

350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Pierwszą nagrodę otrzymamy za samo założenie konta, nagrodę w formie vouchera o wartości 50 zł do Allegro otrzymamy do 13.12.2019.

Dodatkowo możemy zgarnąć aż 300 zł w gotówce!

  • 50 zł za wykonanie 6 płatności kartą w grudniu (płatności mogą być nawet po 1 zł!)
  • 100 zł za wykonanie 10 płatności kartą i zapewnienie wpływu na łączną kwotę minimum 1000 zł (oba warunki do spełnienia w styczniu)
  • 150 zł za wykonanie 10 płatności kartą i zapewnienie wpływu na łączną kwotę minimum 1000 zł (oba warunki do spełnienia w lutym i marcu)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji. Zdobywamy w ten sposób 350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas.

Zakładając darmowe konto, wykonując 26 transakcji kartą (nawet po 1 zł) i przelewając sobie 1000 zł na własne konto (lub 200 zł kilka razy, aby uzyskać łączny wpływ 1000 zł) zyskujemy aż 350 zł!

Nagrodę w formie vouchera o wartości 50 zł do Allegro otrzymamy do 13.12.2019. Informacje o zgarnięciu pierwszej i drugiej nagrody gotówkowej (50 zł i 100 zł) otrzymamy mailowo do 20.02. Mamy wtedy czas do 25.02. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca lutego.

Informacje o ostatniej nagrodzie otrzymamy do 20.04.2020., 150 zł trafi na nasze konto do 30.04.2020.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Podziel się w social media