Premia z darmowym kontem osobistym od BGŻ BNP Paribas

Właśnie ruszyła nowa promocja banku BGŻ BNP Paribas, gdzie możemy zgarnąć 250 zł za założenie darmowego konta i dodatkowe 100 zł za płatności telefonem.

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

Wysoka premia za założenie darmowego konta

Aby móc wziąć udział w promocji należy:

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Czeka na ciebie premia z darmowym kontem osobistym!

250 zł za założenie darmowego konta i jego używanie

Pierwsze 50 zł dostaniemy za aktywowanie aplikacji mobilnej banku BGŻ BNP Paribas (GOmobile). Mamy na to czas do 30.11.2018 roku, sama aktywacja jest bardzo prosta i nie powinno być z tym większych problemów. I co dalej? Nic, za samą aktywację aplikacji mamy 50 zł w kieszeni ;).

Aby otrzymać kolejne 50 zł musimy zapewnić wpływ w wysokości 1000 zł na nasze konto w grudniu 2018. Jak najprościej spełnić ten warunek? Wystarczy przelać sobie pieniądze z innego banku i warunek spełniony. Kolejnym warunkiem jest wydanie 300 zł kartą, także w grudniu, gdzie przed świętami nikt z nas nie będzie miał z tym większego problemu. Podsumowując dostaniemy 50 zł za wpływ 1000 zł i wydanie 300 zł kartą w grudniu 2018.

Za spełnienie tych samych warunków w styczniu dostaniemy 50 zł, a za spełnienie warunków w lutym dostaniemy aż 100 zł premii. Łącznie otrzymamy od banku 250 zł !

Informacje o otrzymaniu pierwszej nagrody dostaniemy na maila do 17.12.2018. Do 27.12.2018 musimy uzupełnić dane do odbioru nagrody (jest wypłacana na konto bankowe). Pieniądze otrzymamy do końca grudnia 🙂

Natomiast informacje o drugiej i trzeciej nagrodzie otrzymamy do 18.02.2019 (wypłata 28.02.2019). O otrzymaniu czwartej nagrody bank poinformuje nas 18.03.2019, a na nasze konto  bankowe ostatnia premia wpłynie do 31.03.2019.

100 zł za płatności telefonem i za założenie darmowego konta

Po założeniu konta stajemy się obecnymi klientami banku, więc możemy skorzystać z kolejnej promocji ! Do zgarnięcia mamy 100 zł za płatności mobilne i to bez dodatkowych warunków.

Warunki, aby móc zyskać  100 zł premii za założenie darmowego konta:

Pierwsze 50 zł otrzymamy za wykonanie 3 transakcji telefonem w 14 dni po połączeniu karty z jedną z aplikacji (Apple Pay/Android Pay). Kwota pojedynczej transakcji nie ma limitów (możemy iść po bułki i transakcja zaliczona).  Za spełnienie warunków otrzymamy bon o wartości 50 zł do sklepów Biedronka.

Kolejne 50 zł otrzymamy za wykonanie 8 płatności mobilnych w miesiącu następującym po miesiącu, w którym dodaliśmy kartę do aplikacji. Uwaga! Nie mogą być to te same transakcje, za które otrzymaliśmy pierwszą premię. Musimy wykonać łącznie 11 transakcji aby otrzymać obie premie. Po spełnieniu warunków otrzymamy bon na zakupy w Allegro o wartości 50 zł. O otrzymanej nagrodzie zostaniemy poinformowani mailowo.

Ile kosztuje konto?

Nie dość, że możemy zdobyć premię za założenie darmowego konta to prowadzenie konta nic nas nie kosztuję. Konto Optymalne jest jednym z lepszych kont osobistych na rynku. Podobnie jest z kartą, za którą także nie zapłacimy ani grosza.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Czeka na ciebie premia z darmowym kontem osobistym!

Dodaj komentarz