nagrody do sklepów

Kacper Jankowski 21 października 2020 roku

350 zł nagrody do sklepów Decathlon za założenie darmowego konta w BNP Paribas + piłeczka tenisowa

nagrody do sklepów

BNP Paribas ruszył z promocją w której możemy zgarnąć 350 zł nagrody do sklepów za założenie darmowego konta. Nagroda jest przyznawana w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon, możemy również zyskać gratisową piłeczkę tenisową.

350 zł nagrody do sklepów w formie

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody do sklepów trzeba być osobą, która nie posiadała posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj)  oraz usługami bankowości internetowej do 28.10.2020 r z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!) – umowę zatwierdzamy online !
  • Aktywujemy kartę  do 13.11.2020 r. 

Rada ode mnie, aby przy składaniu wniosku wyłączyć wszelkie wtyczki typu „Adblock”. Konto aktywujemy poprzez nadanie PIN’u do karty przywiezioną przez kuriera.

ZAŁÓŻ KONTO

350 zł nagrody od BNP Paribas na start!

Sama premia została podzielona na trzy części, otrzymamy je spełniając bardzo proste warunki.
Pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł w formie karty podarunkowej zgarniesz za:

  • wykonanie 5 transakcji kartą płatniczą w listopadzie
  • Wykonanie minimum jednego przelewu w bankowości internetowej (nawet na kwotę 1 zł)

Drugą nagrodę w wysokości 100 zł w gotówce oraz 100 zł w formie kuponu do  sieci Decathlon za spełnienie powyższych warunków oraz ponowne spełnienie tych warunków w grudniu.

Trzecią część nagrody otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz ponowne spełnienie ich w styczniu 2021 r.

Informację o otrzymaniu nagrody pierwszej oraz drugiej dostaniemy do maksymalnie 18.01.2021 r. A samą nagrodę otrzymamy do końca danego miesiąca, czyli w naszym przypadku do końca stycznia w formie E-karty dostarczonej do nas SMS’em.

Informacja o zgarnięciu trzeciej nagrody dotrze do nas maksymalnie do 25.02.2021 r. a sam kod przyjdzie do nas z końcem lutego.

Piłeczka Tenisowa

Zgodnie z regulaminem oprócz 350 zł nagrody do sklepów możemy również otrzymać piłeczkę tenisową, wystarczy, że w pierwszym mailu z informacją o otrzymaniu pierwszej nagrody będzie również formularz uzupełnienia danych do odbioru piłeczki. Powinniśmy to zrobić do 24.01.2021 r. Wysyłka odbędzie się do końca stycznia 2021 r.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media