Załóż konto osobiste z darmową kartą i zgarnij 350 zł do Biedronki

Kacper Jankowski 19 sierpnia 2019 roku

350 zł do Biedronki za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Załóż konto osobiste z darmową kartą i zgarnij 350 zł do Biedronki

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 350 zł do Biedronki  za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 2500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 

Promocja 350 zł do Biedronki od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 350 zł do Biedronki za założenie darmowego konta musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 15.09. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 20.09.2019 – (umowę podpiszemy przez SMS !)

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 350 zł do Biedronki za założenie darmowego konta!

350 zł do Biedronki za korzystanie z konta

Premia podzielona jest na dwie części, 150 zł i 200 zł. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

Pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł do sklepów Biedronka otrzymujemy za sam fakt otwarcia konta i wykonanie 3 dowolnych płatności kartą! 

Aby zgarnąć 200 zł wystarczy:

  • Spełnić warunki pierwszej premii ( otwarcie konta i 3 płatności kartą)
  • Wykonać minimum 2 przelewy w bankowości elektronicznej w październiku
  • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 300 zł (dowolna ilość płatności, ważne, aby ich suma wyniosła minimum 300 zł) w  październiku
  • Zapewnić wpływ na konto na minimum 1000 zł w październiku

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

I tyle ! Za te kilka czynności zyskujemy aż 350 zł na zakupy w sklepach Biedronka ! Uwaga! Kody do Biedronki możemy wykorzystywać wielokrotnie aż do wyzerowania środków na kodzie do Biedronki.

Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy do 21.10.2019., kod do wykorzystania w Biedronce otrzymamy do końca października. Informacje o drugiej nagrodzie otrzymamy do 20.11. , a nagrodę otrzymamy do końca listopada. Kody możemy używać wielokrotnie aż do wyczerpania salda.

W promocji może wziąć udział tylko 2500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij premię za założenie darmowego konta!

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS!

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Jedna odpowiedź

  1. O co chodzi z tym kurierem, który ma sprawdzić naszą tożsamość? Według zasad, umowę podpisujemy sms-em. W takim razie co kurier nam przywozi oprócz karty? Czy umowę w wersji papierowej? Czy składamy wzór podpisu? Na podstawie czego kurier weryfikuje naszą tożsamość i co zabiera ze sobą z powrotem? Pzdr

Dodaj komentarz

Podziel się w social media