50 zł do sieci sklepów Biedronka

Kacper Jankowski 17 grudnia 2020 roku

315 zł w formie kodów do serwisu Legimi oraz 50 zł do sieci sklepów Biedronka od BNP Paribas

50 zł do sieci sklepów Biedronka

Bnp Paribas ruszył z nową promocją, w której możemy założyć darmowe konto i spełnić warunki promocji za co otrzymamy 50 zł do sieci sklepów Biedronka zgarnąć 7 miesięcy miesięcy dostępu do serwisu Legimi pozwalającego na nielimitowane czytanie i słuchanie książek (o wartości 315 zł).

Warunki przystąpienia do promocji

Aby skorzystać z promocji i mieć możliwość zdobycia 315 zł w formie kodów do Legimi oraz 50 zł do sieci sklepów Biedronka musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 10.01.2021 r z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!) – umowę zatwierdzamy online
  • Aktywujemy kartę  do 24.01.2021 r. 

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie 3000 wniosków, po przekroczeniu możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

ZAŁÓŻ KONTO

Legimi za darmo przez 7 miesięcy oraz 50 zł do sieci sklepów Biedronka

Warunki jakie trzeba spełnić, aby otrzymac kody do serwisu Legimi to:

  • wykonanie min 4. przelewów przez stronę banku GOonline lub aplikacje mobilną GOmobil
  • zapewnić łączny wpływ na konto min. 500 zł

Powyższe warunki należy wykonywać w każdym miesiącu zaczynając od stycznia. Jednakże przelewy nie mogę pochodzić od wewnątrz, czyli nie zaliczają się wpłaty w bankomatach, ani wpłat wewnętrznych w BNP Paribas.

Spełniając warunki w danym miesiącu otrzymamy kod do 20. dnia miesiąca, jeśli spełnimy warunki ze stycznia to kod przyjdzie do nas do maksymalnie 22.02, i tak w każdym z miesięcy. Każdy kod o wartości 44,99 zł będziemy mogli wykorzystać na 30 dni dostępu do serwisu Legimi.

Zostaję nam jeszcze bon na zakupy, 50 zł do sieci sklepów Biedronka otrzymamy go wówczas, gdy do 31.08.2021 będziemy posiadaczem konta i dowolnej karty debetowej. Kod otrzymamy do 30.09.2021 smsem, bon możemy wykorzystać aż do wyzerowania salda w sieci sklepów biedronka

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media