Spełnij proste waruni w BNP Paribas i zgarnij nawet 300zł za założenie konta. Sprawdź także inne promocje bankowe na Sukcesywnym!

Kacper Jankowski 29 czerwca 2019 roku

300 zł za założenie konta od BNP Paribas

Spełnij proste waruni w BNP Paribas i zgarnij nawet 300zł za założenie konta. Sprawdź także inne promocje bankowe na Sukcesywnym!

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 300 zł w gotówce za założenie konta osobistego z Kartą Otwartą na Świat. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

Uwaga! W puli jest tylko 2 000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

Premia od BNP Paribas za założenie konta

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć premię za założenie konta, musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Świat) do 12.07.2019. z wygenerowanego dla nas linku)
  • Podpiszemy umowę o konto do 14.08.2019

Aby skorzystać z promocji nie musimy się ruszać nawet z domu, umowę wraz z kartą dostarczy nam do domu kurier.

300 zł w gotówce za założenie konta

Jak zgarnąć 300 zł łatwej premii za założenie konta?

Nagroda składa się z dwóch części po 150 zł w gotówce każda. Za spełnienie banalnych warunków zyskujemy aż 300 zł w gotówce.

Pierwsze 150 zł zyskamy za:

  • Wykonanie płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł w lipcu i sierpniu

Drugą nagrodę w wysokości 150 zł zyskamy za:

  • Zapewnienie wpływu na konto na minimum 1000 zł (najlepiej przelać sobie z innego konta)  we wrześniu i październiku

Nie będą brane pod uwagę wpłaty gotówkowe, przelewy własne z kont BGŻ BNP Paribas, BGŻOptima oraz Raiffeisen Polbank. Najlepiej przelać sobie 1000 zł z konta naszego konta w innym banku.

I tyle! Wystarczy spełnić tylko te dwa proste warunki i mamy w kieszeni 300 zł w gotówce!

Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 20.09. Do 25.09. musimy uzupełnić dane do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Informacje o drugiej nagrodzie otrzymamy do 20.11.. Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o nagrodzie.


ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij premię za założenie konta!!!

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (Otwartą na Świat). Opłata za kartę to 10 zł miesięcznie, kartę musimy posiadać do momentu odebrania nagrody. Karta ta, niesie za sobą korzyści: brak kosztów przewalutowania transakcji – idealnie na wakacyjne wyjazdy zagraniczne. Dodatkowo otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a za granicą darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz Global Alliance. Karta daje nam możliwość korzystania z darmowych hotspotów Boingo w różnych miejscach na świecie, są to głównie lotniska. Ostatnią korzyścią jest ubezpieczenie podróżnego ,, Rezygnacja z podróży,, , które pozwala na zwrot kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem wyjazdu – aż do kwoty 40 000 zł!

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media