weź nawet 300 zł za założenie darmowego konta

Kacper Jankowski 4 czerwca 2019 roku

300 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

weź nawet 300 zł za założenie darmowego konta

Premia za założenie konta od BNP Paribas czeka!

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 300 zł premii za założenie darmowego konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 2000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

 

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

 

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostawcza nam tylko kartę!

 


ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij premie za założenie darmowego konta od BNP Paribas!

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Premia za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć premię za założenie darmowego konta musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 23.06. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 09.07.2019

Aby skorzystać z promocji nie musimy się ruszać nawet z domu, umowę podpiszemy poprzez SMS, a kartę przyniesie nam kurier.

300 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Premia podzielona jest na dwie części, 150 zł i 150 zł. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

Aby zgarnąć 150 zł wystarczy:

  • Aktywować aplikacje mobilną banku
  • Wykonać dwa przelewy z bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 200 zł (dowolna ilość płatności, ważne, aby ich suma wyniosła minimum 200 zł) w lipcu

Aby zgarnąć 150 zł wystarczy spełnić te same warunki w sierpniu. Oczywiście bez aktywacji aplikacji mobilnej banku.


Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!


Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody (za warunki z lipca) otrzymamy mailowo do 23.08. Mamy wtedy czas do 27.08. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca sierpnia.

W promocji może wziąć udział tylko 2000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!

Wypłata drugiej premii nastąpi do końca września, nie musimy uzupełniać ponownie danych do odebrania nagrody.


ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij premie za założenie konta od BNP Paribas!

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media