300 zł premii z darmowym kontem osobistym

Kacper Jankowski 11 grudnia 2019 roku

300 zł premii z darmowym kontem osobistym od BNP Paribas

300 zł premii z darmowym kontem osobistym

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 300 zł premii z darmowym kontem osobistym. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! Promocja BNP Paribas jest aktualnie najlepszą na rynku, 300 zł zyskujemy za spełnienie rekordowo prostych warunków!

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

Biorąc udział w promocji możesz zyskać aż 300 zł premii z darmowym kontem osobistym


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji w której do zdobycia mamy 300 zł premii z darmowym kontem osobistym musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 31.12. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 14.01.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

300 zł za korzystanie z darmowego konta

Premia jest podzielona na dwie części, 100 zł oraz 200 zł. Łącznie zgarniemy 300 zł w gotówce za spełnienie naprawdę banalnych warunków.

Pierwsze 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 5 transakcji kartą (nawet po 1 zł) w styczniu
  • Wykonanie 10 transakcji kartą (nawet po 1 zł) w lutym
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w lutym (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Drugą premię w wysokości 200 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie 10 transakcji kartą (nawet po 1 zł) w marcu i kwietniu
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w marcu i kwietniu (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 20.03. Mamy wtedy czas do 25.03. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca marca. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca maja. I to tyle 300 zł premii z darmowym kontem osobistym jest nasze

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

Biorąc udział w promocji możesz zyskać aż 300 zł premii z darmowym kontem osobistym


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Podziel się w social media