300 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

300 zł za darmowe konto

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 300 zł w gotówce za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! Mamy również możliwość przekazania nagrody (lub jej części) na jedną z fundacji przyrodniczych.

Uwaga! W puli jest tylko 2000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 20.10. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 25.10.2019 – (umowę podpiszemy przez SMS !)

300 zł za korzystanie z darmowego konta

Aby zgarnąć 100 zł wystarczy:

  • Założyć konto osobiste
  • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 300 zł w listopadzie (w wykonać minimum 5 transakcjach – wydajemy 300 zł, ale musimy pamiętać, aby w listopadzie zrobić minimum 5 płatności kartą na dowolną kwotę)
  • Zapewnić wpływ na konto na minimum 1000 zł w listopadzie

Powyższe warunki musimy spełnić do końca listopada. Proste, prawda? 🙂

Natomiast 200 zł otrzymamy za:

  • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 300 zł w grudniu (w wykonać minimum 5 transakcjach – wydajemy 300 zł, ale musimy pamiętać, aby w grudniu zrobić minimum 5 płatności kartą na dowolną kwotę)
  • Zapewnić wpływ na konto na minimum 1000 zł w grudniu

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 15.12. Mamy wtedy czas do 20.12. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca grudnia.

W promocji może wziąć udział tylko 2000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!

Wypłata drugiej premii nastąpi do końca stycznia, nie musimy uzupełniać ponownie danych do odebrania nagrody.


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.