300 zł w gotówce za założenie darmowego konta

Kacper Jankowski 27 września 2019 roku

300 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

300 zł w gotówce za założenie darmowego konta

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 300 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! Mamy również możliwość przekazania nagrody (lub jej części) na jedną z fundacji przyrodniczych.

Uwaga! W puli jest tylko 2000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij premię w gotówce za założenie darmowego konta od BNP Paribas!


Premia w gotówce od BNP Paribas za założenie darmowego konta

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 20.10. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 25.10.2019 – (umowę podpiszemy przez SMS !)

300 zł za korzystanie z darmowego konta

Aby zgarnąć 100 zł wystarczy:

  • Założyć konto osobiste
  • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 300 zł w listopadzie (w wykonać minimum 5 transakcjach – wydajemy 300 zł, ale musimy pamiętać, aby w listopadzie zrobić minimum 5 płatności kartą na dowolną kwotę)
  • Zapewnić wpływ na konto na minimum 1000 zł w listopadzie

Powyższe warunki musimy spełnić do końca listopada. Proste, prawda? 🙂

Natomiast 200 zł otrzymamy za:

  • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 300 zł w grudniu (w wykonać minimum 5 transakcjach – wydajemy 300 zł, ale musimy pamiętać, aby w grudniu zrobić minimum 5 płatności kartą na dowolną kwotę)
  • Zapewnić wpływ na konto na minimum 1000 zł w grudniu

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 15.12. Mamy wtedy czas do 20.12. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca grudnia.

W promocji może wziąć udział tylko 2000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!

Wypłata drugiej premii nastąpi do końca stycznia, nie musimy uzupełniać ponownie danych do odebrania nagrody.


ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij premię w gotówce za założenie darmowego konta w BNP Paribas!


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media