300 zł z kontem jakie chcę

Kacper Jankowski 20 stycznia 2021 roku

300 zł z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska

300 zł z kontem jakie chcę

Santander Bank Polska ruszył z promocją dla nowych klientów 300 zł z Kontem Jakie Chcę, w której oferuje 250 zł za założenie darmowego konta i spełnienie warunków. Dodatkowo za założenie konta z kodem poleceń i spełnienie warunków otrzymamy 50 zł! Bank nadal dorzuca do konta 1% zawrotu za opłacane rachunki (woda, prąd, gaz itd).  Bank oferuje również dla klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą Konto Firmowe w promocji 

300 zł z Kontem Jakie Chcę

Z promocji „300 zł z Kontem Jakie Chcę” może skorzystać osoba będąca nowym klientem, nie posiadająca żadnego otwartego rachunku w Santander Bank Polska w okresie od 11.01 do dnia skorzystania z promocji. Bank wyklucza też osoby, które brały udział w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta w Santander Bank Polska od 01.04.2019 r. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki promocji 300 zł z Kontem Jakie Chcę możemy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Jakie Chcę wraz z karta debetową (będzie Ona potrzebna do spełnienia warunków) w trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe oraz EKK z tym, że EKK dopiero przy pierwszym logowaniu. Czas na złożenie wniosku mam do 28.02.2021 r a na samo podpisanie umowy do 15.03.2021 r. 

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

250 zł za spełnienie prostych warunków

Aby otrzymać premię 250 zł należy spełnić poniższe warunki w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta z tym, że możemy zacząć w miesiącu w którym otworzyliśmy konto lub dopiero w miesiącu następującym po miesiącu od podpisania umowy.

  • wykonać 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem) 
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile 
  • zapewnić min. 1000 zł wpływu na konto

Warunki te możemy spełniać już w styczniu (miesiąc założenia konta) lub od lutego i tak w trzech miesiącach po kolei.

Nagrodę otrzymamy do 31.07.2021 oczywiście spełniając wszystkie te warunki oraz posiadać zaakceptowane zgody marketingowe i EKK.

50 zł za założenie konta z polecenia

Nagrodę możemy łatwo zwiększyć o dodatkowe 50 zł, wystarczy użyć kodu poleceń i wydać kartą tylko 300 zł. więcej o programie poleceń i jego warunkach piszę niżej.

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.11.2019..

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1016195274

Co należy zrobić?

  • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1016195274

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

  • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
  • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

  • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
  • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę we grudniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca stycznia.

Sama nagroda trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiąc, w którym spełniliśmy warunki, Sam program poleceń trwa do 31.01.2021 r.

1% zwrotu za płatności rachunków

Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe! O ile zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonamy jedną płatność kartą debetową lub BLIKiem (inaczej opłata to 8 zł miesięcznie)

Karta w programie Konto jakie Chcesz jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media