Promocyjny bonus za kartę kredytową

Kacper Jankowski 5 grudnia 2018 roku

Bonus za kartę kredytową nawet 300 zł od BGŻ BNP Paribas

Promocyjny bonus za kartę kredytową

Dostępna jest już kolejna promocja od banku BGŻ BNP Paribas w której możemy czeka na nas bonus za kartę kredytową zgarnąć możemy aż 300 zł w bonach do sklepów Biedronka. Sama karta może być w pierwszym roku darmowa!

Promocja jest dostępna do 31 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania limitu 5 000 wniosków.

Osoba chcąca skorzystać z promocji nie może mieć zawartej umowy o kartę kredytową w banku BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

Bonus za kartę kredytową aż 300 zł!

Co należy zrobić by otrzymać bonus za kartę kredytową:

Pamiętaj! Zaznacz wszystkie zgody, Maksymalnie do kilku dni skontaktuje się z tobą pracownik banku, on przeprowadzi ciebie przez pozostałe etapy wnioskowania o kartę.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Mam już kartę i co dalej?

  • Należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl
  • Dokonać transakcje na kwotę minimum 500 zł w każdym z pierwszych 6 miesięcy ( po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę

Nie wliczają się między innymi doładowania wirtualnych portfeli, płatności za rachunki czy inne zobowiązania. Zalecam wliczać do wymaganych 500 zł tylko płatności w sklepach za zakupy.

Przykładowo, jeśli umowa została podpisana w grudniu to warunki będziemy spełniać od stycznia wówczas otrzymamy bonus za kartę kredytową.

Za spełnienie warunku w danym miesiącu otrzymamy bon o wartości 50 zł do sklepów Biedronka, przez 6 miesięcy otrzymamy łącznie 300 zł w bonach.  Dodatkowo otrzymujemy 5 000 punktów mamBONUS, które możemy wymienić na nagrody, bony do sklepów itd. Nagrodę możemy odebrać już po 7 dniach po zakończeniu miesiąca, w którym został spełniony warunek płatności na minimum 500 zł, będzie ona dostępna na stronie mambonus.pl. ( Pamiętaj, że rejestracja na tej stronie jest warunkiem uzyskania premii ).

Ile kosztuje karta kredytowa?

Karta może być darmowa! Wystarczy, że w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych wydamy minimum 500 zł (inaczej 72 zł rocznie). W przypadku karty Mastercard Gold trzeba wydać 1000 zł, więc korzystniejszą opcją na ,,łowców promocji,, zdecydowanie korzystniejsza jest karta Mastercard Standard.

 

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media