300 zł za kartę kredytową od BGŻ BNP Paribas

Weź kartę kredytową i zgarnij 300 zł do Biedronki

Dostępna jest już kolejna promocja od banku BGŻ BNP Paribas. Za wyrobienie karty i aktywne korzystanie z niej możemy zgarnąć aż 300 zł w bonach do sklepów Biedronka. Sama karta może być w pierwszym roku darmowa!

Promocja jest dostępna do 31 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania limitu 5 000 wniosków.

Osoba chcąca skorzystać z promocji nie może mieć zawartej umowy o kartę kredytową w banku BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

300 zł za kartę kredytową

Co należy zrobić:

Pamiętaj! Zaznacz wszystkie zgody, Maksymalnie do kilku dni skontaktuje się z tobą pracownik banku, on przeprowadzi ciebie przez pozostałe etapy wnioskowania o kartę.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Mam już kartę i co dalej?

  • Należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl
  • Dokonać transakcje na kwotę minimum 500 zł w każdym z pierwszych 6 miesięcy ( po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę

Nie wliczają się między innymi doładowania wirtualnych portfeli, płatności za rachunki czy inne zobowiązania. Zalecam wliczać do wymaganych 500 zł tylko płatności w sklepach za zakupy.

Przykładowo, jeśli umowa została podpisana w grudniu to warunki będziemy spełniać od stycznia.

Za spełnienie warunku w danym miesiącu otrzymamy bon o wartości 50 zł do sklepów Biedronka, przez 6 miesięcy otrzymamy łącznie 300 zł w bonach.  Dodatkowo otrzymujemy 5 000 punktów mamBONUS, które możemy wymienić na nagrody, bony do sklepów itd. Nagrodę możemy odebrać już po 7 dniach po zakończeniu miesiąca, w którym został spełniony warunek płatności na minimum 500 zł, będzie ona dostępna na stronie mambonus.pl. ( Pamiętaj, że rejestracja na tej stronie jest warunkiem uzyskania premii ).

Ile kosztuje karta kredytowa?

Karta może być darmowa! Wystarczy, że w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych wydamy minimum 500 zł (inaczej 72 zł rocznie). W przypadku karty Mastercard Gold trzeba wydać 1000 zł, więc korzystniejszą opcją na ,,łowców promocji,, zdecydowanie korzystniejsza jest karta Mastercard Standard.

 

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

 

 

 

 

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.