300 zł premii w promocji

Kacper Jankowski 29 kwietnia 2021 roku

300 zł premii w promocji od mBanku + 1,8% na koncie oszczędnościowym

300 zł premii w promocji

Do zdobycia 300 zł premii w promocji od mBanku we współpracy z eBroker za założenie darmowego eKonta oraz spełnienie banalnych warunków. Dodatkowo bank oferuje nam 1,8% na koncie oszczędnościowym.

300 zł premii w promocji

Aby przystąpić do promocji należy być osobą, która nie posiadała żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017.

Spełniając powyższy wymóg wystarczy, że do 31.05.2021 złożymy wniosek o eKonto wraz z kartą płatniczą. Podczas wypełniania wniosku powinniśmy wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej, jest to potrzebne eBroker’owi na zweryfikowanie spełnienia warunków, aby mógł przyznać nagrodę. Czas na zawarcie umowy mamy do 13.06.2021 r.

WEŹ UDZIAŁ

I zgarnij 300 zł premii w promocji!

Pierwsze 100 zł za transakcje kartą

Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy wówczas, gdy wykonamy 8 transakcji kartą płatniczą lub płatnością BLIK w każdym z dwóch miesięcy zaczynając w miesiącu w którym założyliśmy konto lub go poprzedzającym. Przykładowo zakładając rachunek w maju warunek możemy zrobić w maju i czerwcu lub w czerwcu oraz lipcu. Pamiętając o tym, że jeśli umowę zawrzemy w czerwcu to warunek musimy wykonać w czerwcu i lipcu.

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 20.08.2021 r, następnie trzeba wypełnić formularz do 7 dni roboczych od otrzymania informacji.  Sam bonus otrzymamy do 06.09.2021 r.

200 zł za korzystanie z eKonta

Premia została podzielona na 4 części po 50 zł, za zapewnienie wpływu min. 1000 zł na konto w ciągu 7 dni od zawarcia umowy otrzymamy pierwszą transzę. Następnie musimy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy rachunek wykonać min. 8 transakcji kartą lub BLIKiem (warunki pokrywają się z warunkami otrzymania 100 zł nagrody).

Kolejne 3 transzę otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w drugim, trzecim i czwartym miesiącu, czyli za każdy miesiąc otrzymujemy po 50 zł premii. Łącznie zyskamy 300 zł premii w promocji.

Każdą część bonusu otrzymamy w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełnimy warunki.

Nawet 250 zł za polecanie konta

Możemy również skorzystać z programu poleceń i otrzymywać po 50 zł za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji.  Możliwe jest polecenie konta maksymalnie 5 osobom, czyli do zyskania mamy łącznie 250 zł za polecanie konta.

1,8% na koncie oszczędnościowym

Bank umożliwia nam na skorzystanie z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, saldo maksymalne to 10 000 zł. Jednakże, aby otrzymać większe oprocentowanie należy co miesiąc zwiększać saldo konta o kwotę min. 100 zł. Nasze 1,8% będzie obowiązywać przez 3 miesiące następujące po miesiącu w którym zawarliśmy umowę o konto.

Darmowe eKonto, kiedy?

Za prowadzenie rachunku nie zapłacimy nic, za kartę również, gdy wykonamy nią transakcję na łączną kwotę min. 350 zł w miesiącu inaczej opłata wynosi- 7 zł. Osoby poniżej 26. roku życia nie ponoszą żadnych kosztów.

Wszystkie bankomaty w kraju są darmowe, jeśli wypłacamy z nich min. 100 zł niższe kwoty kosztują 1,3 zł.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media