300 zł premii od mBanku

Kacper Jankowski 22 kwietnia 2021 roku

300 zł premii od mBanku z eKontem

300 zł premii od mBanku

Weź udział w XI edycji promocji i zyskaj nawet 300 zł premii od mBanku z eKontem, dodatkowo możesz skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym „Moje Cele” do kwoty 10 000 zł.

300 zł premii od mBanku na łatwych warunkach

Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie posiadała żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od 01.01.2017 r. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższy warunek wystarczy, że złożysz wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą maksymalnie do 31.05.2021 r.  W trakcie wnioskowania należy wyrazić zgodę na cześć oświadczeń „X. Oświadczenia”.

WEŹ UDZIAŁ

I zyskaj 300 zł premii od mBanku z darmowym eKontem

100 zł nagrody rzeczowej za podpisanie umowy w oddziale

mBank standardowo daje 200 zł premii na start, ale aktualnie trwa akcja dzięki, której do zdobycia mamy kolejne 100 zł nagrody. Wystarczy, że do 30.04.2021 r złożysz wniosek online, a sfinalizujesz założenie rachunku w którymś z oddziałów w mBanku, oczywiście wcześniej należy sprawdzić czy dany oddział posiada nagrody w ramach tej akcji, a są nimi; głośnik bezprzewodowy marki JBL, walizka podróżnicza oraz bony do sklepów Rossmann lub Biedronka o wartości 100 zł. Pamiętajmy, aby przypomnieć pracownikowi, aby dokończył nasz wniosek, a nie zaczynał nowego.

Bonusowe 200 zł na start

Premia została podzielona na 4 części wystarczy, że w pierwszych 7 dniach od otwarcia konta zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł musi być to wpływ jednorazowy nie pochodzący z innego rachunku mBanku należącego do nas, bądź rachunku, którego jesteśmy współwłaścicielem.  Najłatwiej przelać sobie pieniądze z innego banku. Kolejnym warunkiem jest wykonanie min. 8 płatności kartą lub płatnością BLIK do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.

W kolejnych miesiącach należy powtórzyć warunki z tą różnicą, że czas na wpływ min. 1000 zł na konto mamy do końca miesiąca,  przykładowo zakładając konto w kwietniu powyższe warunki musimy wykonać w maju, a pierwszy wpływ 1000 zł musimy zapewnić w ciągu 7 dni od założenia konta. W kolejnych miesiącach, czyli czerwcu, lipcu i sierpniu spełniamy to samo i za każdy miesiąc otrzymujemy 50 zł. Każdą część bonusu będziemy otrzymywać miesiąc po miesiącu w którym spełnimy warunki, a dokładniej do końca miesiąca.  Razem do zdobycia mamy 300 zł premii od mBanku.

1,8% podwyższonego oprocentowania na koncie Twoje Cele

Dodatkowo bank dorzuca nam podwyższone oprocentowanie w okresie 3 miesięcy następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy konto z nim włączając. Maksymalna kwota jaką możemy umieścić na rachunku oszczędnościowym to 10 000 zł, a warunkiem podwyższonego oprocentowania jest zwiększanie salda co miesiąc o dodatkowe 100 zł.

Darmowe eKonto za aktywne korzystanie

Prowadzenie rachunku jest pozbawione kosztów, karta również pod warunkiem wykonania płatności na min. 350 zł łącznie, inaczej opłata za kartę wynosi- 7 zł.

Jeśli chodzi o bankomaty to wypłaty we wszystkich bankomatach na terenie Polski powyżej 100 zł mamy za darmo, inne-  1,3 zł

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media