300 zł na zakupy za założenie darmowego konta od BNP Paribas

BNP Paribas 300 zł

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

Uwaga! W puli jest tylko 3500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga ! Są to ostatnie godziny promocji, zapisz się już teraz !

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

Zakładasz darmowe konto i zyskujesz 300 zł za korzystanie z niego !

Ostatnie godziny promocji !


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na eŚwiat) do 26.05. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 16.06.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

300 zł za korzystanie z darmowego konta

Premia została podzielona na trzy części, same warunki są naprawdę banalne … .

Premię 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 3 dowolnych transakcji BLIK w czerwcu (dowolne nawet po 1 zł)
  • Wykonanie minimum 3 przelewów (na dowolną kwotę)

Kolejne 100 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie 4 dowolnych transakcji kartą w lipcu (dowolne nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w lipcu  (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Ostatnie 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 3 dowolnych transakcji BLIK w sierpniu (dowolne nawet po 1 zł)
  • Wykonanie minimum 3 przelewów (na dowolną kwotę)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

Nagrody otrzymamy w formie kodu do wykorzystania na dowolne zakupy na Allegro. Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy do 19.07.2020. , o drugiej 25.08., a o ostatniej 25.09. Kody otrzymamy do końca danego miesiąca, w którym otrzymaliśmy informację o danej nagrodzie.

W promocji może wziąć udział tylko 3500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

Zakładasz darmowe konto i zyskujesz 300 zł za korzystanie z niego !

Ostatnie godziny promocji !


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (6 zł miesięcznie) karta„Otwarta na eŚwiat” (wymagane jest jej posiadanie do dnia przekazania nagrody). Nie zapłacimy natomiast za wypłaty z bankomatów w Polsce. Większość banków chce 5 zł za każdą wypłatę z innego bankomatu, więc można przymknąć na to oko. Dodatkowo otrzymamy ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, które obejmuje m.in. pomoc prawną w przypadku konfliktu ze sklepami online, utraty danych z dysku komputera, utratę reputacji czy kradzież tożsamości internetowej (np. poprzez zaciągnięcia kredytu na nasze dane). Po zakończeniu promocji możemy z takiej karty zrezygnować lub zamienić na inną – darmową.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
MARIA BARCIK
MARIA BARCIK
9 miesięcy temu

Jak już ktoś ma otwarte konto I co miesiąc wpływa na konto też może wziąść udział. pozdrawiam MARIA BARCIK

Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.