Kacper Jankowski 18 maja 2020 roku

300 zł jako bon do Allegro za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy bon do Allegro za założenie darmowego konta o wartości 300 zł. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

Uwaga! W puli jest tylko 3500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga ! Są to ostatnie godziny promocji, zapisz się już teraz i zgarnij Bon do Allegro za założenie darmowego konta!

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

Bon do Allegro za założenie darmowego konta o wartości 300 zł !

Ostatnie godziny promocji !


Zgarnij bon do Allegro za założenie darmowego konta

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na eŚwiat) do 26.05. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 16.06.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

300 zł za korzystanie z darmowego konta

Premia została podzielona na trzy części, same warunki są naprawdę banalne … .

Premię 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 3 dowolnych transakcji BLIK w czerwcu (dowolne nawet po 1 zł)
  • Wykonanie minimum 3 przelewów (na dowolną kwotę)

Kolejne 100 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie 4 dowolnych transakcji kartą w lipcu (dowolne nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w lipcu  (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Ostatnie 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 3 dowolnych transakcji BLIK w sierpniu (dowolne nawet po 1 zł)
  • Wykonanie minimum 3 przelewów (na dowolną kwotę)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

Nagrody otrzymamy w formie kodu do wykorzystania na dowolne zakupy na Allegro. Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy do 19.07.2020. , o drugiej 25.08., a o ostatniej 25.09. Kody otrzymamy do końca danego miesiąca, w którym otrzymaliśmy informację o danej nagrodzie. I tyle Bon do Allegro za założenie darmowego konta jest nasz!

W promocji może wziąć udział tylko 3500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

Zakładasz darmowe konto i zyskujesz 300 zł za korzystanie z niego !

Ostatnie godziny promocji !


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Bon do Allegro za założenie darmowego konta to jedyna świetna wiadomość, ponieważ Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (6 zł miesięcznie) karta„Otwarta na eŚwiat” (wymagane jest jej posiadanie do dnia przekazania nagrody). Nie zapłacimy natomiast za wypłaty z bankomatów w Polsce. Większość banków chce 5 zł za każdą wypłatę z innego bankomatu, więc można przymknąć na to oko. Dodatkowo otrzymamy ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, które obejmuje m.in. pomoc prawną w przypadku konfliktu ze sklepami online, utraty danych z dysku komputera, utratę reputacji czy kradzież tożsamości internetowej (np. poprzez zaciągnięcia kredytu na nasze dane). Po zakończeniu promocji możemy z takiej karty zrezygnować lub zamienić na inną – darmową.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Podziel się w social media