300 zł na przejazdy Boltem z darmowym kontem osobistym od BNP Paribas

300 zł za przejazdy Boltem i z darmowym kontem osobistym od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 30 kodów po 10 zł na przejazdy Boltem  Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 05.02. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 12.02.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

300 zł na przejazdy za korzystanie z darmowego konta

Każdego miesiąca będziemy mięli możliwość zgarnąć 5 kodów o wartości 50 zł – 10 zł każdy. Warunki będziemy spełniać od lutego do lipca 2020. Każdy kod otrzymamy za wykonanie określonej aktywności na koncie w danym miesiącu.

Premiowane aktywności:

  • transakcja bezgotówkowej kartą
  • przelew za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej)
  • wpływ na konto na kwotę min. 10 zł
  • wykonanie transakcji BLIK
  • transakcja Google Pay lub Apple Pay

Za każdą z powyższych aktywności otrzymamy po jednym kodzie.

Możemy wykonać kilka aktywności tego samego typu np. wykonując 5 płatności kartą, otrzymamy 5 kodów Bolt. Ważne, aby zachować ciągłość, jeśli w danym miesiącu nie wykonamy żadnej aktywności to do końca promocji nie otrzymamy już kodów.

 

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
Mati
1 rok temu

Widać, że bank idzie za tym co przynosi dany “sezon” myślę, że to dobre rozwiązanie i na pewno przyciągnie sporo młodych osób. Szczególnie bolt 😉 pozdrawiam

Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.