300 zł do Biedronki za założenie darmowego konta od BNP Paribas

300 zł do Biedronki z darmowym kontem osobistym od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 300 zł do Biedronki za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 19.02. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 04.03.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

300 zł za korzystanie z darmowego konta

Premia jest podzielona na trzy części, 50 zł za samo założenie konta, 150 i 100 zł za spełnienie prostych warunków.

Pierwsza premia w formie kodu do Biedronki o wartości 50 zł otrzymujemy za samo otwarcie darmowego konta!

Drugą nagrodę w wysokości 150 zł do Biedronki otrzymamy za:

  • Wykonanie płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł w marcu i kwietniu
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w marcu i kwietniu (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Trzecią nagrodę (100 zł do Biedronki) otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w maju!

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 23.04., drugiej – 25.05. , a trzeciej – 24.06. Kody otrzymamy w wiadomości SMS, kody do biedronki możemy używać wielokrotnie aż do wyczerpania środków, kody możemy łączyć z innymi formami płatności w sklepie.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.