Promocyjne 270 zł za założenie darmowego konta w nowej promocji od Banku Millennium

Kacper Jankowski 6 stycznia 2021 roku

Promocyjne 270 zł za założenie darmowego konta od Banku Millennium

Promocyjne 270 zł za założenie darmowego konta w nowej promocji od Banku Millennium

Bank Millennium ruszył z nową promocją dla nowych klientów w której możemy zgarnąć promocyjne 270 zł za założenie darmowego konta – 100 zł do Allegro za samo założenie konta i 150 zł w gotówce oraz 20 zł w formie cashbacku do Goodie za spełnienie banalnych warunków.

100 zł za samo założenie darmowego konta

W promocji mogą wziąć udział osoby które:

  • nie posiadały żadnego konta w Bank Millenium
  • nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millenium
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” organizowanej przez sam bank lub podmiot zewnętrzny

Spełniając powyższe warunki  możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto 360° lub  Konto 360° Student i zyskać  Czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy mamy do 01.02.2021 r. Pamiętaj, aby przy składaniu wniosku zaznaczyć zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Bank oferuje nam dwa warianty podpisania umowy by otrzymać promocyjne 270 zł za założenie darmowego konta:

  • podpisanie umowy przy kurierze z tym, że jeśli robimy do przed końcem daty zakończenia promocji należy wziąć pod uwagę to, żeby zrobić sobie kilka dni zapasu
  • podpisanie umowy całkowicie zdalnie, wystarczy wejść na stronę promocji z telefonu lub tabletu i postępować zgodnie z poleceniami. Przypomnę tylko, żeby wcześniej przygotować sobie dowód, bo będzie nam potrzebny do weryfikacji.

Przypominam, aby do 01.02.2021 aktywować aplikacje mobilną banku.

Spełniając powyższe warunki, czyli tak naprawdę założenie konta otrzymamy 100 zł w formie karty podarunkowej do Allegro. Nagrodę Bank przekaże nam do 26.02.2021 r, a sama karta będzie ważna minimum 6 miesięcy na jednorazowe zakupy.

Więc zakładasz darmowe konto i masz 100 zł do serwisu Allegro w kieszeni!, a czeka na Ciebie dodatkowe 170 zł o czym wspominam niżej w artykule.

WEŹ UDZIAŁ!

150 zł premii z Kontem 360°

Aby zgarnąć 150 zł w gotówce należy w lutym, marcu, kwietniu oraz maju spełnić warunki darmowego konta, wychodzi na to, że za konto nie zapłacimy ani grosza do momentu otrzymania nagrody.

Warunki by zdobyć promocyjne 270 zł za założenie darmowego konta:

  • Łączna suma wpływów min. 1000 zł
  • wykonanie jednej płatności kartą debetową lub metodą BLIK

Następnym krokiem warunkiem będzie wykonanie jednej płatności zbliżeniowej telefonem za pomocą metody HCE w którymś z powyżej wymienionych miesięcy lub co najmniej jednego przelewu tytułem comiesięcznej opłaty stałej oprócz:

„wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii”

Trzeci etap jest dla osób, które założyły konto metodą selfie muszą udać się do jednej z placówek banku, aby złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Czas na to mamy do 31.05.2021 r.

Nagroda 150 zł w gotówce trafi do nas do 30.06.2021 r, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta.

20 zł na Goodie

Jeśli spełnisz wszystkie poprzednie warunki możesz przystąpić do odebrania kolejnej premii, a mianowicie 20 zł na goodie w formie cashbacku. Sam kod otrzymamy wiadomością SMS na numer, który podaliśmy we wniosku do 26.02.2021 wraz z instrukcją jego użycia, kod będzie ważny przez 14 dni.

Czy konto jest darmowe?

Nie dość, że w promocji możemy zyskać Promocyjne 270 zł za założenie darmowego konta to  karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, gdy w danym miesiącu zapewnimy wpływ min. 1000 zł (są zaliczane przelewy z naszego innego konta, wpłaty gotówki oraz wpływy z „tytułu wynagrodzenia”) i jedna płatność kartą.

Dla osób poniżej 26. roku życia sprawa jest ułatwiona, muszą wykonać jedną transakcję kartą lub płatnością BLIK.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media