270 zł za założenie darmowego konta od Banku Millennium

Konto 360 (wpis) (1)

Bank Millennium ruszył z nową promocją dla nowych klientów, w której możemy zgarnąć łącznie 270 zł, 100 zł w formie karty podarunkowej do serwisu Allegro, 150 zł premii gotówkowej oraz 20 zł w formie cashbacku do goodie.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby które:

  • nie posiadały żadnego konta w Bank Millenium
  • nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millenium
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji “na start” organizowanej przez sam bank lub podmiot zewnętrzny

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto 360° lub  Konto 360° Student Czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy mamy do 01.02.2021 r. Pamiętaj, aby przy składaniu wniosku zaznaczyć zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Bank oferuje nam dwa warianty podpisania umowy:

  • podpisanie umowy przy kurierze z tym, że jeśli robimy do przed końcem daty zakończenia promocji należy wziąć pod uwagę to, żeby zrobić sobie kilka dni zapasu
  • podpisanie umowy całkowicie zdalnie, wystarczy wejść na stronę promocji z telefonu lub tabletu i postępować zgodnie z poleceniami. Przypomnę tylko, żeby wcześniej przygotować sobie dowód, bo będzie nam potrzebny do weryfikacji.

Przypominam, aby do 01.02.2021 aktywować aplikacje mobilną banku.

Spełniając powyższe warunki, czyli tak naprawdę założenie konta otrzymamy 100 zł w formie karty podarunkowej do Allegro. Nagrodę Bank przekaże nam do 26.02.2021 r, a sama karta będzie ważna minimum 6 miesięcy na jednorazowe zakupy.

ZAŁÓŻ KONTO

150 zł premii z Kontem 360°

Aby zgarnąć 150 zł w gotówce należy w lutym, marcu, kwietniu oraz maju spełnić warunki darmowego konta, wychodzi na to, że za konto nie zapłacimy ani grosza do momentu otrzymania nagrody.

Warunki darmowego konta:

  • Łączna suma wpływów min. 1000 zł
  • wykonanie jednej płatności kartą debetową lub metodą BLIK

Następnym krokiem warunkiem będzie wykonanie jednej płatności zbliżeniowej telefonem za pomocą metody HCE w którymś z powyżej wymienionych miesięcy lub co najmniej jednego przelewu tytułem comiesięcznej opłaty stałej oprócz:

“wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii”

Trzeci etap jest dla osób, które założyły konto metodą selfie muszą udać się do jednej z placówek banku, aby złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Czas na to mamy do 31.05.2021 r.

Nagroda 150 zł w gotówce trafi do nas do 30.06.2021 r, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta.

20 zł na Goodie

Jeśli spełnisz wszystkie poprzednie warunki możesz przystąpić do odebrania kolejnej premii,a mianowicie 20 zł na goodie w formie cashbacku. Sam kod otrzymamy wiadomością SMS na numer, który podaliśmy we wniosku do 26.02.2021 wraz z instrukcją jego użycia, kod będzie ważny przez 14 dni.

 Ile kosztuje konto 360° Student?

Konto jest darmowe tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów, gdy spełnimy warunek zwolnienia opłaty za kartę. Jest jeszcze jedna rzecz o której warto wspomnieć, podczas wypełniania wniosku możemy zaznaczyć pakiet “Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale po czasie kosztuje 3,99 zł. Proponuję ustawić sobie przypomnienie, aby go dezaktywować.

Dla osób poniżej 26. roku życia sprawa jest ułatwiona, muszą wykonać jedną transakcję kartą lub metodą BLIK.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.