250 zł za założenie konta i aktywne korzystanie z konta od BGŻ BNP Paribas

Kacper Jankowski 28 marca 2019 roku

250 zł za założenie konta od BGŻ BNP Paribas

250 zł za założenie konta i aktywne korzystanie z konta od BGŻ BNP Paribas

Premia za założenie konta od BGŻ BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BGŻ BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł za założenie Konta Optymalnego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są bezwarunkowo darmowe! 

Uwaga! W puli jest tylko 1500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, ale z premią 200 zł, kończyły się w kilka dni.

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

 


ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 250 zł za założenie konta od BGŻ BNP Paribas!

(Nie działa przycisk? Link nie działa w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


 

Promocja ,,Wiosenny bonus,,

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

 • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Optymalne wraz z kartą do 07.04. (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
 • Podpiszemy umowę o konto do 22.04.2019

Aby skorzystać z promocji nie musimy się ruszać nawet z domu, umowę wraz z kartą dostarczy nam do domu kurier.

250 zł za korzystanie z konta od BGŻ BNP Paribas

Premia podzielona jest na dwie części, 100 zł oraz 150 zł.

Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy za:

 • Podpisanie umowy o konto
 • Aktywowanie aplikacji mobilnej banku do 31.05.2019.
 • Wykonanie jednego przelewu w maju i czerwcu (wystarczy przelać nawet złotówkę)
 • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 200 zł w maju oraz czerwcu, może być to jedna płatność, ale także kilka, ważne aby suma się zgadzała 🙂
 • Zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1000 zł w maju oraz czerwcu (najprościej przelać sobie pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie będą brane pod uwagę wpłaty gotówkowe, przelewy własne z kont BGŻ BNP Paribas, BGŻOptima oraz Raiffeisen Polbank. Najlepiej przelać sobie 1000 zł z konta naszego konta w innym banku.


Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!


Drugą premię w wysokości 150 zł otrzymamy za:

 • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 200 zł w lipcu oraz sierpniu
 • Zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1000 zł w lipcu oraz sierpniu (najprościej przelać sobie pieniądze z naszego konta w innym banku)
 • Wykonanie jednego przelewu w lipcu i sierpniu (wystarczy przelać nawet złotówkę)

I to wszystko! Bank dając nam darmowe konto osobiste i kartę, oferuje dodatkowo 250 zł w gotówce za aktywne korzystanie z niego.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 19.07. Mamy wtedy czas do 25.07. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze otrzymamy w formie przelewu na nasze konto do 30.07.

W promocji może wziąć udział tylko 1500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć! 🙂

Wiadomość o drugiej nagrodzie otrzymamy do 19.09., a wypłata nastąpi do 31.09.


 

ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij premię 250 zł za założenie konta od BGŻ BNP Paribas!

(Nie działa przycisk? Link nie działa w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


 

 

Ile kosztuje Konto Optymalne?

0 zł – za prowadzenie konta

0 zł – za kartę

0 zł – za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł)

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

14 odpowiedzi

 1. Dzien dobry
  Coś z tymi warunkami jest nie tak. W swoim wpisie napisał Pan, że warunkiem otrzymania drugiej premii jest:
  – Wykonać 5 płatności kartą o łącznej wartości minimum 200 zł w lipcu oraz sierpniu
  – Zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1000 zł w maju oraz czerwcu (najprościej przelać sobie
  pieniądze z naszego konta w innym banku).
  Natomiast na dedykowanej stronie jest napisane, że warunkiem otrzymania drugiej premii jest:
  – W każdym z miesięcy lipiec – sierpień 2019 r. wykonać min. 1 Przelew środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub Aplikacji mobilnej GOmobile), wykonać Transakcje kartą na kwotę min. 200 zł oraz zapewnić Wpływy na min. 1000 zł.
  Chodzi mi o wpływy (min. 1000) na konto w miesiącu lipiec – sierpień 2019. Dodatkowo zapomniał Pan o przelewie w tych miesiącach.

  1. Witam, bardzo dziękuję za komentarz i Pana spostrzegawczość. Błędy poprawiłem odrazu po przeczytaniu Pana wypowiedzi,a dopiero teraz udzielam odpowiedzi na Pana komentarz. Pisząc warunki przez przypadek wpisałem te same miesiące, które obowiązują w pierwszej premii. Warunek jednego przelewu dotyczy także lipca i sierpnia (druga premia). Przenosząc wcześniej napisany wpis, uciąłem jeden z warunków. Bardzo przepraszam za błąd i jednocześnie chciałbym bardzo podziękować za jego odnalezienie oraz poinformowanie mnie o nim. 🙂

 2. Uwaga! 🙂 Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikacje Facebook to link do wniosku może nie działać! Bank pracuje już nad naprawieniem tego błędu. Wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę na swoim telefonie i wszystko będzie działać. Przepraszam za utrudnienia, ale nie jest to zależne ode mnie.

  1. Oczywiście! Bank nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie konta oraz kartę. Jest to jeden z nielicznych banków z takimi udogodnieniami. Najczęściej banki wymagają jakiegoś wpływu lub wymaganej ilości płatności kartą w miesiącu, aby unikać kosztów karty i/lub prowadzenia konta. Bank BGŻ BNP Paribas nie ma takich wymogów, za prowadzenie konta oraz kartę bank nie pobiera od nas opłat. Dodatkowo możemy zgarnąć premie w wysokości 250 zł, na bardzo prostych warunkach. 🙂

  1. Darmowe wypłaty są z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash. Bankomaty Planet Cash można znaleźć w wielu lokalizacjach. Za wypłatę z,, obcego,, bankomatu (inny niż BGŻ i Planet Cash) zapłacimy 5 zł. Przy darmowym prowadzeniu konta i karcie (w dodatku bez warunków wpływu i płatności) jest to dość dobra opcja. Dodatkowo, za aktywne korzystanie z konta, bank przeleje nam 250 zł na konto. Jeśli szuka Pan konta z darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce, to polecam konto w Banku Millennium. W tym wypadku, aby konto było darmowe musimy zapewnić wpływ 1000 zł i dokonać jednej płatności kartą, ale za to wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe. Te warunki dotyczą osób powyżej 26 roku życia, od młodszych osób, bank wymaga tylko jednej płatności kartą. Dwa dni temu zakończyła się promocja w tym banku, do zgarnięcia było 200 zł na dość prostych warunkach.Gdyby miał Pan jakieś pytania, zapraszam do kontaktu poprzez formularz w zakładce ,,kontakt,, lub poprzez komentarz przy danej promocji.

 3. Witam,
  skorzystałem z promocji i warunkach nie jest napisane, że trzeba wykonać 5 transakcji kartą, tylko transakcje kartą na kwotę min. 200 zł. Z tego wynika, że nawet jedna transakcja na kwotę 200 zł zalicza promocję. Dobrze myślę?

  1. Witam. Ma Pan rację. Bank nie wymaga dokładnie 5 transakcji kartą, a płatności na łączną kwotę 200 zł. Sprawdziłem w regulaminie i może to być jedna transakcja, ale też kilka. Ważne, aby łączna suma transakcji wyniosła minimum 200 zł. Błąd poprawiłem. Dziękuję za informację i gratuluję czujności. 🙂

Dodaj komentarz

Podziel się w social media