Weź 250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Kacper Jankowski 20 maja 2019 roku

250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Weź 250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)!

Uwaga! W puli jest tylko 1500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.


ZAŁÓŻ KONTO

Otrzymaj 250 zł za założenie darmowego konta od BNP!

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 09.06. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 30.06.2019

Aby skorzystać z promocji nie musimy się ruszać nawet z domu, umowę wraz z kartą dostarczy nam do domu kurier.

250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Premia podzielona jest na dwie części, 150 zł i 100 zł. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

Aby zgarnąć 150 zł wystarczy:

  • Wykonać płatności kartą o łącznej wartości minimum 300 zł (dowolna ilość płatności, ważne, aby ich suma wyniosła minimum 300 zł) w lipcu
  • Zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 1000 zł  (najprościej przelać sobie pieniądze z naszego konta w innym banku) w lipcu

Nie będą brane pod uwagę wpłaty gotówkowe, przelewy własne z kont BGŻ BNP Paribas, BGŻOptima oraz Raiffeisen Polbank. Najlepiej przelać sobie 1000 zł z konta naszego konta w innym banku.

Aby zgarnąć 100 zł wystarczy spełnić te same warunki w sierpniu. I tyle! Mamy 250 zł w kieszeni. 🙂 Bank dając nam darmowe konto osobiste i kartę, oferuje dodatkowo 250 zł w gotówce za aktywne korzystanie z niego. 🙂


Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!


Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody (za warunki z lipca) otrzymamy mailowo do 19.08.. Mamy wtedy czas do 26.08. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca sierpnia.

W promocji może wziąć udział tylko 1500 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!

Wypłata drugiej premii nastąpi do 18.09. , nie musimy uzupełniać ponownie danych do odebrania nagrody.


ZAŁÓŻ KONTO 

Zgarnij premię za założenie konta od BNP Paribas!

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media