250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

250 zł z darmowym kontem od BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! Promocja BNP Paribas jest aktualnie najlepszą na rynku, 250 zł zyskujemy za spełnienie rekordowo prostych warunków!

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 18.03. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
  • Podpiszemy umowę o konto do 31.03.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

250 zł za korzystanie z darmowego konta

Premię 50 zł zgarniemy za samo założenie konta!

Premię 100 zł zgarniemy za:

  • Wykonanie 5 płatności kartą na dowolną kwotę w kwietniu (płatności nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w kwietniu  (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Drugie 100 zł zgarniemy za jeszcze prostsze czynności:

  • Wykonanie 5 zwykłych przelewów na dowolną kwotę w maju (przelewy nawet po 1 zł)
  • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w maju  (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 20.04. Mamy wtedy czas do 26.04. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca kwietnia. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca maja, a ostatnia do końca czerwca.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
dejwid
dejwid
1 rok temu

Czy jeśli korzystałem z limitu odnawialnego allegro z tego banku to mogę wziąć udział w promocji?

Sebidobi
Sebidobi
11 miesięcy temu
Odpowiedź dla  dejwid

A czy jak założyłem konto 20dni temu to spełniam warunki tego bonusu ? Bo nie wyczytałem od kiedy ten bonus obowiązuje

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Szkoda, że bankomaty dość drogie.

harcom
harcom
11 miesięcy temu

jakie sa oplaty za wyplaty blikiem z bankomatu ??

Jakub
Jakub
8 miesięcy temu

Dzień dobry. Nie dostałem w Czerwcu ostatniego przelewu pomimo że wszystkie warunki zostały przeze mnie spełnione. Czy ktoś miał może podobny problem?

Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.