250 zł z darmowym kontem osobistym

Kacper Jankowski 2 stycznia 2020 roku

250 zł z darmowym kontem osobistym od BNP Paribas

250 zł z darmowym kontem osobistym

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł z darmowym kontem osobistym. Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! Promocja BNP Paribas jest aktualnie najlepszą na rynku, 250 zł zyskujemy za spełnienie rekordowo prostych warunków!

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 250 zł premii z z darmowym kontem osobistym


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji i zyskać 250 zł nagrody z darmowym kontem osobistym musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

 • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 15.01. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!)
 • Podpiszemy umowę o konto do 29.01.2020. – (umowę podpiszemy przez SMS !)

250 zł za korzystanie z darmowego konta

Premia jest podzielona na dwie części, 100 zł oraz 150 zł. Łącznie zgarniemy 250 zł w gotówce za spełnienie naprawdę banalnych warunków.

Pierwsze 100 zł zgarniemy za:

 • Wykonanie 5 transakcji kartą (nawet po 1 zł) w lutym
 • Zapewnienie łącznego wpływu na minimum 1000 zł na konto w lutym (najprościej przelać pieniądze z naszego konta w innym banku)

Drugą premię w wysokości 150 zł otrzymamy za wykonanie tych samych czynności w marcu.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 20.03. Mamy wtedy czas do 25.03. na uzupełnienie danych do odbioru nagrody (instrukcja w mailu). Pieniądze trafią w formie przelewu na nasze konto do końca marca. Druga nagroda trafi na nasze konto do końca kwietnia. Tak, więc łącznie mamy 250 zł bonusu z darmowym kontem osobistym.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 250 zł premii z z darmowym kontem osobistym


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

37 odpowiedzi

  1. Zamknięcie konta to indywidualna sprawa klienta. Konto można zamknąć w każdej chwili, również po zakończeniu promocji. Najlepiej udać się do oddziału, zamykanie konta to szybki i prosty proces. Istnieje również opcja korespondencyjna, ale raczej lepiej udać się do oddziału.

  1. Konto można założyć całkowicie online. Rejestrujemy się na stronie promocji, następnie z linku, który dostaniemy przechodzimy na stronę z wnioskiem. Wypełniamy dane, później proces jest dość prosty, wszystko dostaniemy na maila. Ostatecznie zatwierdzamy umowę poprzez weryfikację SMS. W ciągu kilku dni powinien pojawić się kurier z kartą, potwierdzi też naszą tożsamość. Kartę aktywujemy poprzez nadanie jej PINu, później możemy już bez problemu korzystać z rachunku. Nagrodę w wysokości 250 zł zgarniemy za spełnienie warunków w lutym i marcu (5 płatności kartą nawet po 1 zł i przelew 1000 zł na konto, można w częściach). Nagrody są wypłacane w marcu i kwietniu. Więcej szczegółów w powyższym artykule.

  1. Mam rozumieć, że chodzi o promocje 400 zł do Allegro. Posiadając inne produkty banku można śmiało skorzystać z promocji z kontem 250 zł. Bywają przypadki, że taki wniosek zostaje odrzucony, jeśli do tego dojdzie to proszę o kontakt, rozwiążemy ten problem. 😉

   1. Brałem udział w innej z BNP i całkiem spoko 250 zł wpadło. Zastanowię się jeszcze nad zrobieniem 200 zł Millennium. Wygląda całkiem fajnie. Pozdrawiam i dziękuję za informację o promocjach! 😀

 1. czy trzeba akceptować te zgody?

  .
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji handlowych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Bank w celu przekazywania informacji dot. ofert lub promocji.

  Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych drogą telefoniczną.

 2. Jakim kurierem dostarczana jest karta? I czy da się np. przeprowadzić weryfikację danych w oddziale, a kartę dostać pocztą? Pytam bo przy poprzedniej tego typu promocji musiałam sporo nerwów stracić przez nieogarniętego kuriera.

  1. Gdy osobiście otwierałem konto w BNP Paribas to był u mnie kurier DHL. Moim zdaniem to już nie kwestia samej firmy, lecz kuriera jako osoby, niektórzy są naprawdę dobry, a inni…
   szkoda gadać. Niestety kurier musi dostarczyć kartę i potwierdzić dane osobowe klienta. Klienci w ostatnim czasie nie informowali o jakiś niedogodnościach ze strony kurierów (w przypadku konta BNP Paribas), więc może nie będzie również problemów. 😉

   1. Dziękuję za odpowiedź 🙂 Tak, wiem że to wina konkretnej osoby, która akurat pracuje w moim rejonie. Do samej firmy kurierskiej nic nie mam. Po prostu bardzo nie chciałabym znowu trafić na tego człowieka, dlatego InPostu unikam jak ognia :p

 3. Mam pytanie odnośnie podpisywania umowy do 29.01.2020. Limit 3000 osób jest brany od złożonych wniosków, a nie podpisanych umów. Czyli po złożeniu wniosku mogę podpisać umowę (bądź nie) w dowolnym terminie do 29.01, aby otrzymać premię?

  1. Po samym zarejestrowaniu się w promocji ma się pewny udział w promocji z premią 250 zł. Najważniejsza jest rejestracja (limit 3000 w puli). Wniosek możemy złożyć później, bez zmartwień. Na ogół polecam zrobić wszystko odrazu, sam proces jest dość szybki. Jakby pojawiły się jakieś dodatkowe pytania to proszę śmiało pytać.

Dodaj komentarz

Podziel się w social media