250 zł za wyrobienie karty kredytowej od ING Banku Śląskiego + 140 zł za konto osobiste

Wyrób kartę i zgarnij 250 zl od ING Banku Śląskiego

Ruszyła nowa promocja od ING Banku Śląskiego, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł za wyrobienie karty kredytowej ING Banku Sląskiego. Pula promocyjnych wniosków jest ograniczona, limit wynosi 3600 sztuk. Dodatkowo, możemy zgarnąć 140 zł za założenie konta osobistego.

250 zł z kartą kredytową od ING Banku Śląskiego

Aby skorzystać z promocji musimy:

  • Być osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej ING Banku Śląskiego od dnia 01.01.2018. (okres wykluczenia jest bardzo krótki!)
  • Następnie złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard w oddziale banku lub poprzez system Moje ING (mamy na to czas do 29.04.)
  • Podpisać umowę o kartę kredytową maksymalnie do 30.04.

Uwaga! Ważne jest, aby podczas wnioskowania o kartę kredytową podać kod promocyjny, znajdziemy go na stronie promocji, a także w oddziale banku.

250 zł łatwej premii

W aktualnej promocji, bank zapłaci nam 50 zł za każdy miesiąc, w którym wykonamy minimum dwie transakcje kartą. Miesiące, które będą premiowane: maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień. Są także inne opcje, ale najłatwiej zapłacić dwa razy kartą, gdzie kwota pojedynczej płatności nie ma znaczenia.Wypłata premii nastąpi w miesiącu następującym po tym, w którym spełniliśmy warunki na dany miesiąc.

Ile kosztuje karta kredytowa od ING Banku Śląskiego?

Karta Mastercard jest darmowa w przypadku, gdy wydamy nią 6000 zł w ciągu roku. inaczej opłata wyniesie 50 zł. Inną opcją jest karta Visa, ale nie bierze ona udziału w promocji. Opłata za kartę Visa jest równa 35 zł , ale płacąc nią 2400 zł w ciągu roku, będzie ona darmowa!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.