Zgarnij 250 zł bonusu na zakupy z darmowym kontem

Kacper Jankowski 19 lipca 2020 roku

250 zł bonusu na zakupy z darmowym kontem od BNP Paribas

Zgarnij 250 zł bonusu na zakupy z darmowym kontem

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł bonusu na zakupy z darmowym kontem (200 zł w formie bonów Sodexo, a kolejne 50 zł – w formie bonu do Biedronki) za założenie konta osobistego i aktywne korzystanie z niego.  Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

 

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO

Złóż wniosek, spełnij warunki i odbierz 250 zł bonusu na zakupy z darmowym kontem


250 zł bonusu na zakupy z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą w promocji o 250 zł bonusu na zakupy z darmowym kontem (Otwartą na Dzisiaj) do 24.07. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!) – umowę zatwierdzamy online !
  • Aktywujemy kartę  do 14.08.2020. 

250 zł premii od BNP Paribas

Pierwszą część nagrody – 200 zł w bonach Sodexo otrzymamy w trzech częściach.

Już 50 zł w bonie Sodexo otrzymamy za założenie konta osobistego i wykonanie trzech zwykłych przelewów w bankowości mobilnej lub internetowej.

Drugą część w wysokości 100 zł w bonie Sodexo zgarniemy za:

  • Wykonanie wcześniejszych warunków
  • Wykonanie minimum 5 transakcji BLIK we wrześniu

Trzecią część – 50 zł w bonie Sodexo zgarniemy za równie banalne warunki:

  • Wykonanie minimum 4 przelewów poprzez bankowość internetową lub mobilną
  • Oczywiście powinniśmy spełnić też warunki wcześniejszych premii

Na koniec otrzymamy nagrodę w formie 50 zł do Biedronki jeśli powyższe etapy zostały spełnione i dalej będziemy posiadaczami konta osobistego założonego w promocji i oczywiście karty do tego rachunku.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy 21.09., mamy wtedy czas do 27.09., aby uzupełnić dane niezbędne do odbioru nagrody. Bon trafi do nas do końca września. O następnych nagrodach zostaniemy poinformowani 26.10., 26.11. i 19,02,2021. , nagrody otrzymamy do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o danej nagrodzie. Czyli łącznie mamy 250 zł bonusu z darmowym kontem.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć! 


ZAŁÓŻ KONTO

Złóż wniosek, spełnij warunki i odbierz 250 zł bonusu na zakupy z darmowym kontem


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media