250 zł na zakupy z darmowym kontem od BNP Paribas

AR-304219998

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy  200 zł w formie bonów Sodexo, a kolejne 50 zł – w formie bonu do Biedronki za założenie konta osobistego i aktywne korzystanie z niego.  Same warunki są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo, konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą (nawet na kwotę 1 zł za bułki na śniadanie)! 

Uwaga! W puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Podobne promocje, kończyły się w kilka dni.

 

Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS ! Kurier dostarcza nam tylko kartę! Po nadaniu kodu PIN, konto zostaje aktywowane. 


ZAŁÓŻ KONTO


Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie pomocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 24.07. z wygenerowanego dla nas linku  (promocja może się zakończyć znacznie wcześniej!) – umowę zatwierdzamy online !
  • Aktywujemy kartę  do 14.08.2020. 

250 zł premii od BNP Paribas

Pierwszą część nagrody – 200 zł w bonach Sodexo otrzymamy w trzech częściach.

Już 50 zł w bonie Sodexo otrzymamy za założenie konta osobistego i wykonanie trzech zwykłych przelewów w bankowości mobilnej lub internetowej.

Drugą część w wysokości 100 zł w bonie Sodexo zgarniemy za:

  • Wykonanie wcześniejszych warunków
  • Wykonanie minimum 5 transakcji BLIK we wrześniu

Trzecią część – 50 zł w bonie Sodexo zgarniemy za równie banalne warunki:

  • Wykonanie minimum 4 przelewów poprzez bankowość internetową lub mobilną
  • Oczywiście powinniśmy spełnić też warunki wcześniejszych premii

Na koniec otrzymamy nagrodę w formie 50 zł do Biedronki jeśli powyższe etapy zostały spełnione i dalej będziemy posiadaczami konta osobistego założonego w promocji i oczywiście karty do tego rachunku.

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy 21.09., mamy wtedy czas do 27.09., aby uzupełnić dane niezbędne do odbioru nagrody. Bon trafi do nas do końca września. O następnych nagrodach zostaniemy poinformowani 26.10., 26.11. i 19,02,2021. , nagrody otrzymamy do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o danej nagrodzie.

W promocji może wziąć udział tylko 3000 osób, jest to limit wniosków na całą Polskę. Po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie będzie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat. Warto się pospieszyć!


ZAŁÓŻ KONTO


Uwaga! BNP Paribas wprowadził nowy sposób podpisania umowy, poprzez SMS !

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.