250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen za założenie konta od BNP Paribas

250 zł za założenie konta

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen za założenie konta osobistego z Kartą Otwartą na Świat. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

Uwaga! W puli jest tylko 800 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

Promocja od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Świat) do 31.07. z wygenerowanego dla nas linku)
  • Podpiszemy umowę o konto do 14.08.2019

Aby skorzystać z promocji nie musimy się ruszać nawet z domu, umowę wraz z kartą dostarczy nam do domu kurier.

250 zł do stacji Orlen za korzystanie z konta

Jak zgarnąć 250 zł łatwej premii?

  • Aktywować aplikację mobilną banku (do końca sierpnia)
  • Wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe (karta) na łączną kwotę 300 zł

Transakcje kartą należy wykonać do końca miesiąca następującym po miesiącu, w którym aktywowaliśmy aplikację mobilną banku. Jeśli aktywowaliśmy aplikację mobilną w lipcu to czas na spełnienie warunków mamy do końca sierpnia.

I tyle! Wystarczy spełnić tylko te dwa proste warunki i mamy w kieszeni 250 zł na paliwo.

Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!

Informacje o nagrodzie otrzymamy za pomocą wiadomości mailowej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. mamy wtedy 7 dni na podanie adresu mailowego, na który ma zostać wysłana nagroda. Nagrodę otrzymamy do końca miesiąca.


ZAŁÓŻ KONTO

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (Otwartą na Świat). Opłata za kartę to 10 zł miesięcznie, kartę musimy posiadać do momentu odebrania nagrody. Karta ta, niesie za sobą korzyści: brak kosztów przewalutowania transakcji – idealnie na wakacyjne wyjazdy zagraniczne. Dodatkowo otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a za granicą darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz Global Alliance. Karta daje nam możliwość korzystania z darmowych hotspotów Boingo w różnych miejscach na świecie, są to głównie lotniska. Ostatnią korzyścią jest ubezpieczenie podróżnego ,, Rezygnacja z podróży,, , które pozwala na zwrot kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem wyjazdu – aż do kwoty 40 000 zł!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.