Premia za założenie darmowego konta

Kacper Jankowski 8 września 2020 roku

220 zł za założenie darmowego konta od Banku Millennium + 70 zł dla dziecka

Premia za założenie darmowego konta

Bank Millenium zorganizował nową promocję, w której możemy otrzymać premię za założenie darmowego konta w wysokości 220 zł, ale to nie wszystko, zyskamy również 70 zł dla naszego dziecka. Dodatkowo, bank oferuje nam darmowe konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wystarczy drobna aktywność na koncie!

Nawet 290 zł premii za założenie darmowego konta od Banku Millennium

Aby móc skorzystać z promocji i zgarnąć premię za założenie darmowego konta musimy być osobą, która:

  • Nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium
  • Nie jest posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek rachunku w banku Millennium na dzień rozpoczęcia promocji
  • Nie skorzystała z promocyjnego konta z premią ,, na start,, w Banku Millennium

Należy dodać, że Eurobank został przejęty przez Bank Millennium, niestety klienci Eurobanku przez to są wykluczeni z promocji.

Aby wziąć wdział w promocji i otrzymać premię za założenie darmowego konta musimy:

  • Złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą na specjalnej stronie promocji do 05.10. (podczas składania wniosku, zaznaczyć odpowiednie zgody)
  • Podpisać umowę o konto do 05.10. (najlepiej online bez wychodzenia z domu 😉 )

Bank oferuje nam dwie metody założenia konta, pierwsza – biometryczna (w pełni online), druga – przez kuriera. W przypadku biometrii, będziemy mogli założyć konto poprzez weryfikację naszym zdjęciem (system porówna nasze selfie z zdjęciem z dowodu). Istnieje też tradycyjna metoda, podpiszemy umowę poprzez kuriera, nie polecam tej metody w ostatnich dniach trwania promocji (kurier może nie zdążyć do nas dotrzeć na czas).

Uwaga! Osoby zakładające konto metodą biometryczną muszą udać się po jakimś czasie do placówki, złożyć wzór podpisu i przedstawić dokument tożsamości w banku.

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij premię za założenie darmowego konta!

200 zł premii na start za założenie darmowego konta i 20 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie

Aby zgarnąć 200 zł należy:

 • Aktywować aplikacje mobilną banku do 31.12.2020.
 • Zapłacić jeden raz kartą w październiku, listopadzie i grudniu
 • Zapewnić wpływ 1000 zł w październiku, listopadzie i grudniu

Uwaga! Wystarczy przelać sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku lub dokonać wpłaty w oddziale lub bankomacie z opcją wpłat.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Premia zostanie nam przelana na konto do dnia 29.01.2021.

Dodatkowe 20 zł do wykorzystania w Goodie

Dodatkowo, każdy klient, który otworzy konto w terminie otrzyma dodatkowe 20 zł w aplikacji Goodie, które można wypłacić na własne konto bankowe. Aby wypłacić wspomniane 20 zł należy ,,zarobić,, chociaż złotówkę z cashbacku (zwroty za zakupy), wtedy wypłacimy łącznie 21 zł na własne konto. Korzystając z aplikacji Goodie, możemy otrzymać zwrot za zakupy wykonane z pomocą wspomnianej aplikacji mobilnej – sam korzystam i polecam. 🙂

ZAŁÓŻ KONTO

Dodatkowe 70 zł kieszonkowego dla dziecka

Warunki promocji są bardzo proste! Wystarczy, że założymy darmowe konto naszemu dziecku – niech uczy się oszczędzać od małego 🙂 . Tu warunki są jeszcze prostsze! Wystarczy, że zapewnimy na konto dziecka wpływ 50 zł, jeśli nasze dziecko ma ukończone 13 lat to wymagana jest też jedna płatność kartą lub BLIK (nawet za 1 zł).

Ile kosztuje Konto 360°?

Do wyboru mamy Konto 360° i Konto 360° Student dla osób poniżej 26 roku życia. Warunkami darmowego, konta, karty i wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce są wpływ 1000 zł oraz jedna płatność kartą.

Konto 360° Student dla osób poniżej 26 roku życia ma jeszcze bardziej korzystne warunki. Wystarczy tylko i wyłącznie jedna płatność kartą! Należy dodać, że 1000 zł jest wymagane do uzyskania premii i trzeba spełnić ten warunek aby otrzymać 200 zł od banku.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media