Kacper Jankowski 19 listopada 2020 roku

220 zł nagrody wraz z Kontem 360° oraz rok Allegro Smart gratis

Ruszyła kolejna promocja od Banku Millenium, gdzie do zgarnięcia mamy aż 220 zł za założenie Konta 360° 200 zł w formie kart podarunkowych do wykorzystania w serwisie Allegro, 20 zł cashbacku do goodie, dodatkowo bank dorzuca nam Allegro Smart na rok! 

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby które:

  • nie posiadały żadnego konta w Bank Millenium
  • nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millenium
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” organizowanej przez sam bank lub podmiot zewnętrzny

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto 360° lub  Konto 360° Student Czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy mamy do 21.12.2020 r. Pamiętaj, aby przy składaniu wniosku zaznaczyć zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Bank oferuje nam dwa warianty podpisania umowy:

Bank oferuje nam dwa warianty podpisania umowy:

  • podpisanie umowy przy kurierze z tym, że jeśli robimy do przed końcem daty zakończenia promocji należy wziąć pod uwagę to, żeby zrobić sobie kilka dni zapasu
  • podpisanie umowy całkowicie zdalnie, wystarczy wejść na stronę promocji z telefonu lub tabletu i postępować zgodnie z poleceniami. Przypomnę tylko, żeby wcześniej przygotować sobie dowód, bo będzie nam potrzebny do weryfikacji.

Spełniając powyższe warunki, czyli tak naprawdę założenie konta otrzymamy 50 zł w formie karty podarunkowej do Allegro. Te część premii otrzymamy do 14 dni roboczych od otwarcia konta oraz sam kod na Allegro Smart na rok, który będzie trzeba wykorzystać do 30.06.2021 r.

150 zł premii z  Kontem 360°

Aby zgarnąć 150 zł w formie bonu należy do 30.04.2021 aktywować aplikację mobilną Banku, drugim krokiem jest spełnienie tych samych warunków jakie obowiązują, aby konto było w pełni darmowe (czytaj poniżej) w styczniu, lutym, marcu i kwietniu. Wychodzi na to, że za konto nie zapłacimy ani grosza do momentu otrzymania nagrody.

Warunki darmowego konta:

  • Łączna suma wpływów min. 1000 zł
  • wykonanie jednej płatności kartą debetową lub metodą BLIK

Trzeci etap jest dla osób, które założyły konto metodą selfie muszą udać się do jednej z placówek banku, aby złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości. Czas na to mamy do 30.04.2021 r.

Nagroda 150 zł w formie karty trafi do nas do 31.05.2021 r, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta.

20 zł na Goodie

Jeśli spełnisz wszystkie poprzednie warunki możesz przystąpić do odebrania kolejnej premii,a mianowicie 20 zł na goodie w formie cashbacku. Sam kod otrzymamy wiadomością SMS na numer, który podaliśmy we wniosku do  31.01.2021 wraz z instrukcją jego użycia, kod będzie ważny przez 14 dni.

 Ile kosztuje konto 360° Student?

Konto jest darmowe tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów, gdy spełnimy warunek zwolnienia opłaty za kartę. Jest jeszcze jedna rzecz o której warto wspomnieć, podczas wypełniania wniosku możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale po czasie kosztuje 3,99 zł. Proponuję ustawić sobie przypomnienie, aby go dezaktywować.

Dla osób poniżej 26. roku życia sprawa jest ułatwiona, muszą wykonać jedną transakcję kartą lub metodą BLIK.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media