Czeka na Ciebie bonus z darmowym kontem osobistym od Millennium Bank

Ruszyła nowa promocja gdzie możemy otrzymać bonus z darmowym kontem osobistym od Millennium Bank, w której dostaniemy 200 zł za konto osobiste, dodatkowo mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym – aż 2,7% na okres 3 miesięcy aż do 100 tyś. zł! Za aktywne korzystanie z konta prócz premii, zyskujemy darmowe konto, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Uwaga! Do końca promocji zostało tylko kilka godzin, do godziny 23:59 można założyć konto z premią 200 zł w gotówce!

 

200 zł jako bonus z Millennium Bank

Aby móc skorzystać z promocji musimy być osobą, która:

 

Aby wziąć wdział w promocji musimy:

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Zgarnij bonus z darmowym kontem osobistym!

Proste 200 zł od banku

Aby zgarnąć 200 zł jako bonus z darmowym kontem Millennium Bank należy:

Osoby, które podpiszą umowę ostatniego wymaganego dnia, muszą w tym samym dniu aktywować aplikację mobilną banku.

Uwaga! Wystarczy przelać sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku lub dokonać wpłaty w oddziale lub bankomacie z opcją wpłat.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

 

Premia zostanie nam przelana na konto do dnia 16.07.

Kolejny bonus z Millennium Bank 2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Do konta otrzymujemy gratis możliwość ulokowania swoich środków na koncie oszczędnościowym do kwoty 100 tysięcy złotych na 3 miesiące. Na dzisiejsze realia jest to dość dobry procent, bo aż 2,7% w skali roku.

Ile kosztuje Konto 360°?

Do wyboru mamy Konto 360° i Konto 360° Student dla osób poniżej 26 roku życia. Warunkami darmowego, konta, karty i wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce są wpływ 1000 zł oraz jedna płatność kartą.

Konto 360° Student dla osób poniżej 26 roku życia ma jeszcze bardziej korzystne warunki. Wystarczy tylko i wyłącznie jedna płatność kartą! Należy dodać, że 1000 zł jest wymagane do uzyskania premii i trzeba spełnić ten warunek aby otrzymać 200 zł od banku.

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Czeka na Ciebie bonus z darmowym kontem osobistym!

Zapraszam również do zapoznania z aktualnymi promocjami bankowymi

 

Jedna odpowiedź

  1. Właśnie złożyłem wniosek o konto w Millennium, jak zawsze dokładny i prosty opis. Z BGŻ BNP Paribas nagrodę już dostałem, z PKO również. Wielkie dzięki, czekam na kolejne promocje.

Dodaj komentarz