konto bez opłat

Kacper Jankowski 30 sierpnia 2018 roku

Konto bez opłat z premią 200 zł od Millennium Bank oraz 2,7% na koncie oszczędnościowym aż do 100 tyś. zł

konto bez opłat

Bank Millennium przygotował dla nowych klientów nową promocję, w której możemy założyć darmowe konto osobiste z premią 200 zł na start. Trzeba się spieszyć, ponieważ pula promocyjnych wniosków jest ograniczona.

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

Darmowe konto osobiste!

Aby otrzymać bonus:

  • Musisz być nowym klientem banku, czyli na dzień dzisiejszy nie posiadać konta w Millennium
  • Nie skorzystałeś z wcześniejszych promocji Millenium ( przy zakładaniu konta)

Co zrobić krok po kroku:

Pierwszym krokiem do otrzymania bonusu jest oczywiście złożenie wniosku o Konto 360° lub Konto 360° Student (jest to konto bez opłat) do dnia 24.09.2018 poprzez stronę promocyjną, a następnie podpisanie umowy o konto do 30.09.2018. Ważne ! Zaznacz wszystkie zgody podczas składania wniosku.

Aby otrzymać pierwsze 100 zł trzeba spełnić dziecinnie proste warunki, aby otrzymać pierwszą część premii ( 100 zł ) musisz:

  • Aktywować aplikacje mobilną banku
  • Wykonanie przynajmniej jednej płatności telefonem w terminie do 14.10.2018.

I to tylko tyle, po spełnieniu tylko tych dwóch warunków możemy cieszyć się darmową stówką ;). Pieniądze otrzymasz do 18.10.2018.

Aby złożyć wniosek KLIKNIJ TUTAJ

Kolejne 100 zł otrzymamy za:

  • W dwóch miesiącach ( październik i listopad ) zapewnić wpływ 1000 zł na konto, najprościej przelać pieniądze z naszego konta z innego banku
  • W dwóch miesiącach ( październik i listopad ) wykonać jedną płatność kartą

Uwaga! W przypadku osób do 26 roku życia wymagany jest wpływ tylko 360 zł aby otrzymać bonus ( Konto 360° Student ). Druga premia zostanie wypłacona do 12.12.2018. Konto bez opłat, gdy zapewnimy wpływ 1000 zł miesięcznie i wykonamy jedną płatność kartą, zwalnia nas to z opłaty, która wynosi ( 12 zł ). W przypadku osób do 26 roku życia ( Konto Student ) nie trzeba zapewniać wpływów na konto, tylko wykonać jedną płatność kartą. Pamiętaj, że wpływ na Koncie Student w wysokości 360 zł jest wymagany tylko wyłącznie do otrzymania premii !

Dodatkowo bank oferuje nam lokatę na 2,7% ( co w dzisiejszych czasach jest dość dużym wynikiem ) aż do 100 tyś zł. Większość banków oferuje nam lokaty poniżej 2%, a jeśli są wyższe to najczęściej możemy ulokować na nich nie duże kwoty.

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Załóż darmowe konto osobiste!

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Podziel się w social media