200 zł za założenie darmowego konta

Kacper Jankowski 28 lutego 2021 roku

200 zł za założenie darmowego konta w CitiBanku

200 zł za założenie darmowego konta

CitiBank ruszył z promocją, w której do zdobycia mamy aż 200 zł za założenie darmowego konta, w formie bony do wykorzystania w sklepach Intersport. Wystarczy założyć darmowe konto i spełnić warunki, a nagroda będzie nasza.

Warunki przystąpienia do promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby będące nowymi klientami banku, czyli nieposiadającymi żadnego konta osobistego oraz oszczędnościowego w Citibanku od 01.01.2020 r. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o darmowe CitiKonto wraz z kartą debetową, ponieważ będzie potrzebna do spełnienia warunków za które otrzymamy nagrodę.  Dobrą opcją jest założenie konta za pomocą biometrii, w trakcie procesu należy przygotować się do zrobienia sobie selfie oraz dobrej jakości zdjęcia dowodu osobistego (czyli bez cieni, odbitego światła, dowód musi być cały w ramce oraz na płaskiej powierzchni). Czas na złożenie wniosku oraz jego zawarcie umowy mamy do 31.03.2021 r.

Uwaga! W puli jest tylko 500 wniosków, promocja może zakończyć się znacznie wcześniej!

Odbierz 200 zł nagrody!

200 zł za założenie darmowego konta na start

Aby zdobyć tytułową nagrodę wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę spełnimy trzy poniższe warunki:

  • Zalogujemy się raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile
  • Dokonamy płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł
  • Zapewnimy wpływ „z tytułu wynagrodzenia” na konto min. 2000 zł

Do wpływu „z tytułu wynagrodzenia” zaliczamy:

-wynagrodzenia z umowy o pracę, umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na konto przez pracodawcę/zleceniodawcę

-emerytury lub reny i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio  na Konto przez organ wypłacający świadczenie

-stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie

-świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie

Powyższe wpływy muszą być dokonane przez inny bank.

Spełniając powyższe warunki otrzymamy premie 200 zł w formie vouchera do wykorzystania w sklepach Intersport, sam kod trafi do nas do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki. Kod będzie ważny do 31.12.2021 r. 

CitiKonto, czy jest darmowe?

Prowadzenie CitiKonta jest w pełni darmowe tak samo jak karta debetowa. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to pierwsze 4 są darmowe w kraju i za granicą, następne wypłaty to koszt 8 zł nie wliczając w to bankomatów CitiBanku.  Dodatkowo bank dorzuca 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu,  w większości banków jest to usługa płatna.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media