200 zł nagrody z darmowym kontem bankowym

Kacper Jankowski 4 grudnia 2019 roku

200 zł nagrody z darmowym kontem bankowym od Pekao S.A.

200 zł nagrody z darmowym kontem bankowym
Bank Pekao S.A. wystartował z nową promocją, gdzie do zgarnięcia mamy 200 zł nagrody z darmowym kontem bankowym, a warunki promocji są niezwykle proste.

200 zł za Konto Przekorzystne od Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji i zyskać 200 zł nagrody z darmowym kontem bankowym musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2018 do 30.09.2019. Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 31.12.2019.  

ZAŁÓŻ KONTO

Składając wniosek możesz zdobyć 200 zł nagrody z darmowym kontem bankowym od Pekao S.A.

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa.

200 zł nagrody z darmowym kontem bankowym

Premia w wysokości 200 zł jest podzielona na dwie części, po 100 zł każda. Pierwszą stówkę otrzymamy za:
  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
Oba warunki musimy spełnić w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Przykładowo, jeśli podpisaliśmy umowę w grudniu, to warunki musimy spełnić do końca stycznia. Drugą część nagrody otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki pierwszy raz. Pierwszą część nagrody otrzymamy na konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. Drugą część otrzymamy najpóźniej do 29.05.2020 r.

3% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% na pół roku, maksymalnie możemy ulokować na nim 30 000 zł.  

ZŁÓŻ WNIOSEK

Składając wniosek możesz zdobyć 200 zł nagrody z darmowym kontem bankowym od Pekao S.A.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media